cast24

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o cast24

biku

Czy aby cast24 nie zaprzestało działalności, bo jednak w internecie to nie ma zbyt wiele na ich temat, jedynie profil twórcy na goldenie, a po zdjęciu widać, że to młody chłopak jest i myślę, że mógł się przeliczyć z biznes planem.

DJ KACZOR

Bardzo dobra firma POLECAM !!!

hehe

cast24.pl to jedna z najgorszych firm - nie polecam.

Słowa kojarzące się z cast24 (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w cast24: Najbardziej nie podobało mi się w cast24:

Zostaw opinię o cast24 - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cast24