Firma Projektowo Usługowa Anna Żwan

Starogard Gdański

Opinie o Firma Projektowo Usługowa Anna Żwan

Jestem zbulwersowany pracą p. [usunięte przez moderatora] z Gdańska. Poprosiłem o poradę i opracowania schematów uzdatniania wody. Obiecał mi posłać e-mailem w czwartek 16.09.2010r. Nie dostałem nic. Próbowałem się kontaktować 17.09.2010r przynajmniej 4 krotnie , p. [usunięte przez moderatora] nie odbierał telefonów.Na e-mailu o godzinie 20.15 w piątek też nie było żadnej wiadomości.Telefon nie odpowiada. Opracowanie które poprosiłem jest jednym z elementów podpisania kontraktu na zaprojektowanie i dostarczenie SUW poza granice kraju.Mimo , że zaproponowałem mu dalszą współpracę olał mnie.

Zostaw opinię o Firma Projektowo Usługowa Anna Ĺťwan - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Projektowo Usługowa Anna Ĺťwan