Psia Gracja

Bydgoszcz

Opinie o Psia Gracja

marta

a ja jestem zadowolona , piesek tymbardziej , bo to ona ma nową, wystrzałową fryzurkę ;p ;-)) Pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora) która strzyże cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie wszystkie psiaki!!!

Ola

Witam. Nie chodzi to o opinie na temat pracy, chociaz moze trochę tak. Ale o ostrzeżenie. Przed Salonem strzyzenia psów na Ul Bełzy w Klinice weterynaryjnej Psia Gracja. Dalam tam pieska do strzyżenia i nie wiem co One tam z psem robily ale pies trzeci dzień dochodzi do siebie, jest markotny trzęsie się. Nie mam pojęcia czy krzyczaly czy uderzyły go. Ja nie polecam i ostrzegam. Do tego ostrzyżony strasznie jeszcze nigdy tak nie wyglądał, cale szczescie ze to tylko włosy.

Zostaw opinię o Psia Gracja - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Psia Gracja