SOT Chorzów

Chorzów

Opinie o SOT Chorzów

Avande

Odradzam !! Jeśli ktoś chce użerać się z kierowniczką SHARAN która ewidetnie ma kryzys wieku średniego jest osobą bardzo chamską lub jeśli ktoś lubi gady i węże Proszę Bardzo. Co do firmy to generalnie obłuda, zakłamanie i bałagan. Absolutnie nie warto tam pracować , nikt nikogo nie szanuje. Opinie w internecie jak najbardziej są uzasadnione praktyka ODRADZAM !!

Misza

Ogólnie to SOT Chorzów jest bardzo fajną filmą, polecam raczej

taki tam

Spotkanie w sprawie pracy w Nowy Rok 01.01.2012 o godz. 18.00 w Chorzówie. Praca pod Beratenem w Spółdzielni Obrotu Towarowego.

Szukasz pracy?

ddddd

to po prostu nakreccie filmik jak sie daty przelepia na wadze i takie tam ich przekreciki i wyslac gdzie trzeba niech filary zatrzesa portami

anonimus maximus

Zgadzam się z Tobą. Chociaż to ludzie sami pozwalają na takie traktowanie, niestety taka polska mentalność.A co do kontroli z sanepidu to jak Ty byś wychodził z pełnymi reklamówkami jedzenia to też na pewno byś nie zauważył,że nie wszyscy mają badania i książeczki.

Zostaw opinię o SOT Chorzów - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOT Chorzów