ORLEN OCHRONA SP. Z O.O

Opinie o ORLEN OCHRONA SP. Z O.O

Filtruj opinie po kryteriach:

szrek
 Opinia

kolejny miły lizus pisze bzdury auta dobite ledwo się toczą spora ilość km na liczniku i do tego czas pracy

cieć
 Opinia

To jest jedna z lepszych firm ochroniarskich w inkaso .Kierownictwo jest kompetentne a jest ich dwóch uzupełniają się nawzajem służą pomocą są porostu fajnymi kumplami. W Katowicach pracuje około 80 osób wszyscy to kwalifikowani młodzi i bardzo kulturalni ludzie praca z nimi to sama przyjemność ,zawsze gotowi nieść pomoc aż miło popatrzeć na tych wypoczętych w pełni zdyscyplinowanych fachowców !Płaca w tej firmie jest zawsze na czas ! dla najlepszych są premie .Najlepsi to zawsze mają premie! Obecnie firma wymienila nam samochody pełny komfort same jadą mają 4 koła pełna profeska jeszcze się nie psują i mają wiele bajerów np.wycieraczki .trochę brakuje w nim miejsca ale gdy się ma metr 40 wzrostu to pełny komfort , więksi trochę narzekają ale zawsze mogą przejść na dietę .Ostatnio kierownik przy podwyżkach płac wprowadził kilka nowych zasad i nie wszyscy dostali tyle samo np. Ci co mają wykształcenie wyższe dostali 1 zł więcej , ci co wykonują wszystkie polecenia kierownika i są dyspozycyjni nie dostali tyle ,troszkę to było dziwne bo podwyżki były a nowe zasady kierownika poznaliśmy po fakcie.ale reasumując jest fajnie cieszę się że tam pracuje w firmie Orlen która nie zna słowa wyzysk (usunięte przez administratora) kompetencje. łubudubu to ja cieć.

Opinia

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie ORLEN OCHRONA SP. Z O.O? Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o ORLEN OCHRONA SP. Z O.O - Katowice