Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

Trzeszczany

Opinie o Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

JA

Słowa kojarzące się z Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II stresująca, bezsensowna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadną Atmosfera i ludzie tam pracujący są straszni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?450 zł/ miesiąc Najbardziej podobało mi się w Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II:nic Najbardziej nie podobało mi się w Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II:większość

Zostaw opinię o Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II - Trzeszczany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II