Skamex Sp. zo.o. Sp. k

Łódź

Opinie o Skamex Sp. zo.o. Sp. k

RMS-konkurencja

Na poczatku roku miałem możliwość rozmowy, obserwacji jednego z przedstawiceli/przedstawicielek Skamex ;-) Nie dużo mówił/a na temat pracy, przekazał/a, jednak że jest ciężko....... a raczej, że nie chce się wypowiadać. Dodam, podziwiam zaangażowanie i sposób pracy/walki w jednorazówce. Pełna klasa nawet nie "pojechała" z tą firmą, choć w szpitalach Skamex nie cieszy się dobrą opinią. Sposób w jaki pracują jest godny podziwu, naślasdowania. Jest od kogo się uczyć... ;-) Tym bardziej, że słyszłałem o niskich zarobkiach, premiach, warunkach pracy .Zreszta potwiedza się to we wczesniejszych opiniach. Jeżeli dalej Skamex będzie tak traktował swoich repów to konkurencja już zaciera ręce i czeka na przejęcie kilku. Tym bardziej, że 18 mcy to nie jest tak długo, a na wybranych warto poczekać..........

Zostaw opinię o Skamex Sp. zo.o. Sp. k - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skamex Sp. zo.o. Sp. k