mebel lux

Szczecin

Opinie o mebel lux

Słowa kojarzące się z mebel lux (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobra. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo dobre... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?3000netto Najbardziej podobało mi się w mebel lux:roznorodnosc i nie powtazalnosc wykonywanych zamowien Najbardziej nie podobało mi się w mebel lux:zmiana umowionych stawek za prace

Zostaw opinię o mebel lux - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mebel lux