FUSION STRUCTURAL BUILDING

Ringaskiddy

Opinie o FUSION STRUCTURAL BUILDING

Aligator

Ta firma to totalna porażka,,,syf i mogiła sami polacy pracowali jeden drugiego kablował by się utzrymac ,,dobrze ze ta firma upadła...

Słowa kojarzące się z FUSION STRUCTURAL BUILDING (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .różni Od jakiej stawki można negocjować pensję?brak negocjacji Najbardziej podobało mi się w FUSION STRUCTURAL BUILDING: Najbardziej nie podobało mi się w FUSION STRUCTURAL BUILDING:

Zostaw opinię o FUSION STRUCTURAL BUILDING - Ringaskiddy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUSION STRUCTURAL BUILDING