DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.

Agnieszka

@dgre masz na myśli staż czy pełnoetatową pracę? To ważna różnica dla osób, które tu zaglądają w sprawie zatrudnienia w DeLaval International – Sweden, a szczególnie dla studentów.

dgre

Super, że będąc studentem można się u nich załapać. O takie zatrudnienie jest dość trudno, ale skoro zapewniają jeszcze szkolenia to się można dopasować do nich.

Może...

Jakie stanowiska? Specjalista to dość ogólne stwierdzenie.

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o. i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.