DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.

Agnieszka

@dgre masz na myśli staż czy pełnoetatową pracę? To ważna różnica dla osób, które tu zaglądają w sprawie zatrudnienia w DeLaval International – Sweden, a szczególnie dla studentów.

dgre

Super, że będąc studentem można się u nich załapać. O takie zatrudnienie jest dość trudno, ale skoro zapewniają jeszcze szkolenia to się można dopasować do nich.

anonim

(usunięte przez administratora)

Może...

Jakie stanowiska? Specjalista to dość ogólne stwierdzenie.

admin

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o. i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeLaval International – Sweden; Biuro: DeLaval Operations Sp. z o.o.