FACHMANN CZ

Opinie o FACHMANN CZ

teberek

Skad jedziesz ?

teberek

Siema Jest ktoś może pisany na wyjazd do Mlady Boleslav 07.11.16r? jak tak to odzywać się, jade tez to moze cos razem ogarniemy

white
@teberek 21.10.2016, 15:42

Ja jadę

ad

Jest oferta pracy: http://www.gowork.pl/praca_podglad,6424092

Pracoholik

Sory byłem na urlopie o to kontakt: praca.manpower@seznam.cz

DolarMan

pracoholik, powiedz proszę albo podaj jakiś kontakt priv na czeszak8@wp.pl, jak wygląda ta praca. Mam 21 lat, jestem po liceum, dorabiam w maku. Czy w ogóle myśleć o tego typu pracy? Z samochodami też nie mam nic wspólnego, tyle co jeżdżę 3 lata. Powiedz, czy mieszkasz w miejscu, które oni oferują czy w Polsce plus dojazd? Byłbym naprawdę wdzięczny, gdybyś napisał do mnie email. Pozdrawiam, również mam dość Polski, zarobki zerowe, na studia się nie można dostać wymarzone, a lata lecą...

Przyjaciel Polaków na emigracji
@DolarMan 16.07.2016, 19:45

Nie marnuj czasu młody człowieku jedź do Niemiec tam tez można studiowć.

Kamerdyner

Ile można zarobic w skodzie przez agenture czytalem ze nawet do 27 tys ? Czy to prawda ?

Pracoholik

I jakoś dalej pracuje i żyje ...... Co ma mi zbrzydnąć produkcja samochodów jak każda inna robie swoje 8h i spadam do domu. Ważne ze kase zonie przywoze i jest zadowolona dzieciaki mam za co ubrac i do szkoly wysłać. Ale wiadomo tera weszło 500+ to beda zerowac na panstwie.

pracoholik

siema znalazlem ich na necie ale mam emaila do nich praca.manpower@seznam.cz Duzo ludzi jest tutaj z tej firmy i pracuja. Jesli pomoglem flaszka :D

pracoholik

Siemandero Ja zostałem zrekrutowany z firmy fachamn do skody w kvasinach i jakoś żyje i nie narzekam, co drugie to nie bony żywnościowe tylko strawienki i własnie tacy debile jada do pracy i mysla ze to Niemcy ze sypna 2000euro i kozak. Praca jak praca linia jest zapierdziel a raz nie. umowa 18000kc brutto na reke po odliczeniu mieszkania 14000kc plus strawienki 800kc na obiady starcza na miesiac w zakladzie. A hotele jak hotele trza sie pomeczyc i szukac czegos by skoczyc na ladniejsze. Ale nie ktorzy wola isc na zasilek niz pracowac lenie smierdzace. Przez takich patolcow Swiat schodzi na Psy. Narta patole Kozak w necie(usunięte przez administratora) w swiecie.

Grzegorz. UK
@pracoholik 04.10.2015, 23:32

Hahaha trza się po męczyć skoczyć na ładniejsze chłopie skąd ty się urwałeś z jakiego grajdoła wyszedłeś ? 2000 euro w Niemczech i bardzo fajnie można robić to samo co w Czechach w Niemczech lub UK abo Norwegi i zarabiać więcej mieszkać w normalnych warunkach. Pracowałem niestety w TACA dałem się nabrać człowiek uczy się na błędach . Praca może być (pracowałem na lakierni) płaca do niczego a o zakwaterowaniu i agencjach pracy powiem tylko MASAKRA nie polecam wyjazdu proponuję rozważyć wyjazd do Niemiec lub wszędzie byle by nie do Czech. Ja jestem od 7 lat w UK przyjechałem tutaj prosto z Czech i nie narzekam . Jestem tutaj z cała rodziną wszyscy pracujemy a zaznaczam nie jestem już młodziutki mam 56 lat tutaj wiek nie gra roli ważne są chęci do pracy i zaangażowanie spryt. Pozdrawiam i życzę wszystkim Polakom Powodzenia trzeba próbować ale nie polecam Czeskiej Republiki.

luki88

i jak wyszlo ja od pon niby

spawacz112

Obecnie pracuje w bobkat i z tego co ludzie mowia to placa co obiecuja tylko zaliczkami jest problem . Wezme pierwsza wyplate to napisze jak to wyglada

junior-gdansk

lukii88 ja jade w niedziele do skody bo dali mi oferte jedzie nas 2 ciekawe co z tego wyniknie i co bd odezwie sie tylko jak to bd mozliwe na forum jak bd na miejscu

luki88

jak jest z firmą bobkat mam oferte i nie wiem czy jechać

stokrotka708

to jest prawda bylem i przekonalem sie sam lekarza plac hotel pierwsze 3 dni plac za pokoj syf klucze do hotelu pac bony zywnosciowe tylko ze polowe sam placisz pracownicy z umowa sa normalnie zatrudnieni na lini produkcyjnej tzw.linka dnokompletne odradzam wyjazd

didek78

agencja jak agencja , nic normalneggo nie oferują z ofert, uwaga na oszustów, obiecuja normalna stawkę 14500 koron +mieszkanie za free+ dodatek na wyżywienie a w rzeczywistości jest inaczej [usunięte przez moderatora] , co do mieszkania to nawet nie jest złe, a o obiecanym dodatku na wyżywienie to tylko pozostaje tylko o nim pomarzyć

artt
użytkownik zarejestrowany

witam nikt nic nie wie na temat tej agentury wiec sam sprawdziłem i pojechałem z ta pseudo agentura i żałuje [usunięte przez moderatora] przede wszystkim ten pan nie ma nic wspólnego z tym manopower w Czechach a ta umowę która przesyła mailem do wydrukowania to za przeproszeniem można sobie tyłek podetrzeć poza tym ten pan nic nie mówi ze co tydzień jest rekrutacja ale nie w agenturze w domu kultury który na dodatek ciężko znaleźć a co najważniejsze jak nie spodoba się im twoja twarz z powrotem wracasz do polski bo nawet hotelu robotniczego ci nie załatwia [usunięte przez moderatora] za lekarza trzeba zapłacić z własnej kieszeni 200 koron a on przyjmuje przy rekrutacji około 100 osób wiec rachunek jest czysty koordynatorzy tez nie są lepsi okradają pracowników na każdym kroku przez tak zwane pokuty którym wymysłem są tej agentury każdy kto tam jedzie musi się liczyć ze stratami a nie zyskami , a jeszcze jedno umarzajcie w ubytowni na ul przemysłowej kolo skody na slowaka który tam pracuje dałem mu 300 zł do depozytu [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o FACHMANN CZ - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FACHMANN CZ