• TELEWIZJA INTERNETOWA iTV24 (www.itv24.com.pl)

Bydgoszcz

Opinie o • TELEWIZJA INTERNETOWA iTV24 (www.itv24.com.pl)

madeo

sorry opinia nie dotyczyła tej telewizji

rabin
@madeo 13.06.2015 23:14
sorry opinia nie dotyczyła tej telewizji

Hej. Moim zdaniem sporo zależy od tego jak pracodawcę podchodzi do swoich pracowników, jakie warunki i narzędzia im zapewnia. A tutaj podobno w tym temacie jest bardzo pozytywnie.

madeo

Strona iTV24 niby darmowa telewizja sugeruje opłatę 0,13 zł tak naprawdę 30 zł tylko już napisane literami w tekście żeby nie było widać Komentarze że takie dobre, pisane prawdopodobnie przez właściciela strony, bo nigdzie nie ma dodaj komentarz. Umieszczono również jako kontakt fikcyjny adres mailowy do właściciela strony. Nie polecam tej telewizji

Zostaw opinię o • TELEWIZJA INTERNETOWA iTV24 (www.itv24.com.pl) - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie • TELEWIZJA INTERNETOWA iTV24 (www.itv24.com.pl)