Matthias Maxim

Opinie o Matthias Maxim

pani m

czy ktoś z was może korzystał z usług tej kancelarii prawnej?

florek

Zależy jako kto chcesz pracować w Matthias Maxim, bo ogólnie ta firma z Warszawy to Grupa Kapitałowa Matthias Maxim Kancelaria Doradczo - Prawna. Także jeśli masz takie wykształcenie kierunkowe i myślisz ze to jest coś dla Ciebie, to chyba najlepiej będzie osobiście zanieść Cv i czekać co dalej. Powodzenia!

kleofas wąsik

ja również pilnie szukam nowego zatrudnienia gdyż z poprzednim pracodawcą na płaszczyźnie fionansowo - osobistej nie potrafiłem nawiązać już konstruktywnej komunikacji. a czy w Matthias Maxim mi się to uda? przede wszystkim liczy się dla mnie kasa, hajs się musi zgadzać, dlatego pytam:ile netto mogę zarobić u nich?

nieznajomy

on siedzi dostał wiele lat po tej firmie tylko 0złe wspomnienia

gobi

wiecie co, wydaję mi się, że gdyby Matthias Maxim podupadło to mieliby to wpisane w krsie a tak nie jest

Paweł

Tez to zauważyłem, wie ktos co sie stało z matthias maxim, czy w ogóle jest jakas szansa, ze się podniosa?

....

a co się dzieje z jego wspólnikami: przyjaciele (usunięte przez administratora)

Ciapek

a co aktualnie wiadomo ( usunięte przez administratora ) Ktoś może ma jakieś ciekawe info. Mi tez jest winien sporo

gość

Niestety pracowałam w tej firmie w innym mieście 2 miesiące zanim zorientowałam się że coś jest nie tak.( usunięte przez administratora )

kam

siema czy ktoś ma jakieś nowe informacje?

smok

06.03 - gdzie i o której? 08.03. gdzie i kiedy?

smok wawelski

zapraszam na rozprawę na marszałkowską do sądu 15.02. o godzinie 10:15

komandos

czyli teraz będzie w najbliższym czasie jakaś sprawa?

a kiedy była jakaś ostatnia sprawa?

Komorik

hej a ta firma MGA Capital Group to gdzie sie fizycznie znajduje?

pracuś

Czy już coś wiadomo w wiadomej sprawie?

zainteresowany ;)

gdzie mozna by zobaczyc te zdjecia? ;)

smok wawelski

zmiana terminu rozprawy aktualny - 07.10. godzina 13:00 zapraszam

aaaaaaaaaaaaaaaa 30 września. !!!! to chyba będę :D

Łukasz

nie mam już gg, byłem w pokoju z(usunięte przez administratora), oczywiście za późno przeczytałem info i niestety nie byłem na rozprawie.................. ktoś coś wie na ten temat? (usunięte przez administratora)

Bazyliszek

dzięki smoku !!! Bazyliszek ;P

Łukasz

Z tej strony (usunięte przez administratora)- jeżeli tam pracowałeś to pewnie mnie znasz - po prostu jestem ciekawy co się dzieje, bo nie odzyskałem swoich pieniędzy. jak możesz to napisz do mnie maila (usunięte przez administratora)

pracownik były

skąd taka informacja, czy możesz mi to jakoś potwierdzić?

to są ( usunięte przez administratora ) do dnia dzisiejszego są wini mi pieniądze za prace

Zostaw opinię o Matthias Maxim - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matthias Maxim