2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 46 91 5 1

Opinie o AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, iż od przyszłego tygodnia sukcesywnie będziemy wdrażać video lekcje. Prosimy o zrozumienie ponieważ jest to złożony proces w którym należy uwzględnić bardzo dużo aspektów ( między innymi: dostęp do sprzętu, dostęp do Internetu, wiedzę na temat obsługi programów oraz pomoc przy organizacji do odbywania tych lekcji).Lekcje będą prowadzone w postaci Video lekcji ale również w postaci lekcji ONLINE jak do tej pory.O wszystkim będziemy informować Państwa za pomocą:wiadomości mailowych,sms,na FB.
Tam gdzie będziemy przywracać lekcje będziemy wysyłać smsy, zaczynamy od starszej młodzieży i dorosłych. W miarę możliwości chcemy w usystematyzowany sposób przywrócić pracę szkoły w zakresie video lekcji i lekcji online w ciągu 2 tygodni!Proszę nam wybaczyć, że będziemy niepokoić w sobotę i niedzielę, ale jest to nie do uniknięcia.W razie zapytań i potrzeb zapraszam – będę pracować z domu, więc można się ze mną komunikować mail: biuro@axon-torun.pl tel. 790 897 010 ( tel. lub sms).Pozdrawiam serdecznie Wioletta Kwiatkowska Dyrektor AXON
Tak5Nie3
 Rekomendacja

Witam wszystkich, zapoznałam się z wypowiedziami i chciałabym podzielić się moimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. Pracowałam w sekretariacie 2 lata, więc miałam okazję poznać i szkolę i pracodawcę. Do pracy zostałam przyuczona w każdym zakresie. a i później, jeśli była taka potrzeba byłam wspierana. Pracowało się dobrze a nawet lepiej, wiadomo wszystko jest nowe i na początek dużo tego, takie ma człowiek wrażenie. Ale jak się nabierze wprawy to widzi się różnicę ja przed i po pod względem organizacji. Praca nie jest monotonna, kontakt z ludźmi i komputerem. Atmosfera fajna i dobrze się pracowało. Po 2 latach to już dla mnie było za mało więc zmieniłam pracę. Dziś między innymi rekrutuję pracowników do pracy i bardzo jestem zadowolona z tej własnie pracy., że ona była. Polecam jeśli ktoś chce się rozwijać. Pani WK jest całym sercem w tej szkole zatem trzyma standard i to akurat jest cenne. Z perspektywy czasu i doświadczenia jest to i fajna praca i pracodawca z pasją. Pozdrawiam

Joasia K.

Dzień dobry, miałam przyjemność pracować w AXON. Polecam i pracę w firmie i współpracę z Panią Dyrektor Wioletta Kwiatkowską. Zdecydowanie zyskuje się na rynku pracy i w życiu osobistym, pod względem organizacji i komunikacji. Powodzenia!

Tak14Nie15
Marley

Witam, na prośbę byłego pracodawcy zamieszczam informację na temat swoich spostrzeżeń. Pracowałam w roku szkolnym 2016-2017. inne były zadania w czasie przygotowanie do roku szkolnego inne w trakcie. Wszystko było wytłumaczone i nauczone. Zapewnione doszkalanie i ustalone zadania. Zapewniony stały kontakt na wypadek pytań czy wątpliwości. Nowa praca wszystko nowe i dużo się działo. Dzięki tej pracy nauczyłam się organizacji, planowania i komunikacji. Teraz pracuje w innym miejscu i doświadczenia wyniesione z tej współpracy ułatwiają mi życie. Pani Dyrektor to osoba której zależny na wysokiej jakości pracy i zapewnienia uczniom jak najlepszych warunków do rozwoju. Normalny człowiek, pozytywny i życzliwy ( czasem podwoziła mnie do domu). Polecam i życzę powodzenia.

Andzia

Ja pracowałam i jestem zadowolona. Teraz ze względu na wakacje jestem na wyjeździe i nie wiem czy wrócę. Nauczyłam się dużo i widzę jak dobra organizacja się przydaje.

Tak21Nie17
anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

TakNie1
Prawnik Nowy wpis

Ponieważ powyższa wypowiedz narusza Dobra osobiste Pani Wioletty Kwiatkowskiej oraz firmy AXON mając charakter zniesławienia i zniewagi przesyłam poniższą informację. Proszę o zapoznanie się z nią i wystosowanie przeprosin w przeciągu 24h. W przeciwnym razie zostaną podjęte działania zmierzające do ustalenia autora i wyciagnięcia konsekwencji prawnych. Zgodnie z zapisami zamieszczonymi w wyroku Sądu Najwyższego z dnia 24.10.2017 roku o sygnaturze akt V KK 278/17 za hejt uznaje się w Polsce nie tylko uderzające w dobre imię komentarze, lecz również wiadomości pojawiające się w komunikatorach lub na forach internetowych zawierające znamiona zniewagi bądź mające charakter działania jakim jest zniesławienie w Internecie. Oznacza to, że naruszenie dobrego imienia w Internecie zarówno osoby prywatnej jak i firmy od dawna nie pozostaje kwestią obojętną polskiemu prawu. Oczernianie w Internecie Kodeks Karny uznaje za przestępstwo. Informacje dla hejtera w pytaniach i odpowiedziach: CZY HEJT JEST PRZESTĘPSTWEM? TAK. Według kodeksu karnego ścigane są zniesławienie i znieważenie innej osoby, propagowanie faszyzmu i totalitaryzmu, znieważenie grupy lub osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo jej bezwyznaniowości oraz znieważenie narodu lub Rzeczpospolitej. CO TO JEST ZNIESŁAWIENIE? Zniesławienia to pomówienie, które prowadzi do poniżenia w oczach opinii publicznej lub narażenia pokrzywdzonego na utratę zaufania potrzebnego do sprawowania stanowiska, zawodu lub danego rodzaju działalności. Treścią pomówienia, co do zasady, są informacje nieprawdziwe Przestępstwo to zostało stypizowane w art. 212 Kodeksu karnego. CZY MOŻNA ŚCIGAĆ ZA ZNIESŁAWIENIE? TAK. Jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego (art. 212 § 4 K.k.) CO TO JEST ZNIEWAGA? Przestępstwo zniewagi polega zaś na ubliżeniu innej osobie w jej obecności lub pod jej nieobecność, ale z zamiarem, by zniewaga do niej dotarła. Przestępstwo to zostało stypizowane w art. 216 K.k. O znieważeniu decyduje użycie zwrotu lub gestu, które powszechnie odbierany jest za pogardliwy,wulgarny lub ośmieszający, obraźliwy i naruszający godność pokrzywdzonego (subiektywne poczucie własnej wartości). Dla oceny, czy określone zachowanie stanowi zniewagę, istotne znaczenie ma obiektywna ocena tego zachowania, tj. czy zachowanie to jest powszechnie, przeciętnie przez osoby trzecie uważane za obraźliwe i naruszające godność pokrzywdzonego. CZY MOŻNA ŚCIGAĆ ZNIEWAŻENIE? TAK. Jest to przestępstwo ścigane z oskarżenia prywatnego (art. 216 § 5 K.k.) CZY MOŻNA KOGOŚ ZNIESŁAWIĆ LUB ZNIEWAŻYĆ W SIECI? TAK, internet jest środkiem masowego komunikowania, za pomocą którego sprawca może dopu-ścić się zarówno zniesławienia, jak i znieważenia. Mówi o tym art. 212 § 2 i 216 § 2 K.k. CO TO ZNACZY ŚCIGANE "Z OSKARŻENIA PRYWATNEGO"? Akt oskarżenia musi być wniesiony osobiście przez pokrzywdzonego (tzw. prywatny akt oskarżenia). JAKĄ KARĘ PRZEWIDUJE KODEKS KARNY ZA ZNIESŁAWIENIE LUB ZNIEWAŻENIE? Ten, który dopuścił się zniesławienia lub znieważenia za pomocą środków masowego komunikowania się, podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do wysokości roku.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania?

Nowy wpis

Pracodawca

AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji Tel.: 790 897 010 E-mail: biuro@axon-torun.pl

Tak3Nie2

Rekomendacja

Szanowni klienci Zapraszam do polubienia oraz zapoznania się z naszymi recenzjami na facebooku https://pl-pl.facebook.com/pg/axon.szkola.jezykowa/reviews/?referrer=page_recommendations_see_all&ref=page_internal

Tak6Nie2

Szanowni Państwo,
Tak5Nie3
Anka

Czy nie poszukują kogoś do sekretariatu? Nawet na część etatu bo takie fajne opinie ,że aż chce się tam pracować

Tak1Nie2
JA :-)

Pracuję i sobie chwalę!

Tak4Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Jak jest z awansem w AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania?

TakNie

Czy AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

W zależności od stanowiska i możliwości zatrudnienia, aby było z korzyścią dla obu stron oferujemy umowę o pracę i umowę zlecenie.

Tak7Nie5

Nasze sale.....
Tak10Nie5

święta w AXON 2019
Tak10Nie6
Anka z W.

Pracowałam w Axon. Polecam bo dobrze się pracowało. Wyjechałam do Warszawy. Dosłownie dzięki tej pracy dostałam rekomendację do kolejnej pracy na której mi zależało. Pozdrawiam

Tak9Nie11
Edward
@Anka z W.

Czym dokładnie zajmowałaś się w firmie AXON? Szukam odpowiedzi, czy osoby niemające doświadczenia zawodowego również mogą aplikować, dlatego może Ty będziesz w stanie coś na ten temat napisać.

Ciekawa opinia :)
@Anna Gutowska

Bardzo mnie zaintrygowała Pani opinia. Jako, że sama miałam nieprzyjemność pracować w tym miejscu ok. pół roku temu i nigdy taka osoba tam nie pracowała. Chyba, że ma Pani zdolność wyrobienia stażu 2letniego w pół roku. Powtórzę tylko to co już wcześniej było powiedziane: 1) najniższa stawka 2) szkolenia to żart 3) ciągły stres i mobbing 4) rotacja pracowników tak duża, że radze wstawić drzwi obrotowe :) Jeśli jakaś młoda dziewczyna to czyta - kochana, lepiej poczekaj na lepszą propozycję niż choćby próbuj "przeczekać" te warunki. Dodam, że to nie była moja pierwsza praca w życiu, tylko jedna z wielu i w miejscu gdzie ktoś mnie szanuje z przyjemnością potrafiłam zostać rok, dwa czy nawet trzy. Więc nie ma mowy o tym, że nagle obowiązki mnie przerosły - to po prostu okropne miejsce dla pracownika.

Tak15Nie9

A kiedy Pani pracowała?

@Anna Gutowska

A tak pół roku temu, to nie mogłyśmy się spotkać gdyż ja pracowałam w innym czasie. Firma istnieje ponad 10 lat:-) przy okazji bardzo nieładnie z Pani strony pisać takie rzeczy, pracowałam 2 lata więc mogę coś naprawdę powiedzieć o tym miejscu. Pozdrawiam

Tak10Nie10
@Ciekawa opinia :)

Tak czytam, te informacje i po prostu krew mnie zalewa. najniższa stawka - ile zapłacić komuś, kto musi się wszystkiego nauczyć i robi proste zadania 2 razy dłużej? Praca na etat przy zleceniu 2320zł szkolenie to żart - a jak nazwać czas zainwestowany w to aby Pracownik stawał się Pracownikiem i był w stanie samodzielnie wykonywać pracę? ciągły stres i mobbing- pytanie co dla kogo jest mobbingiem? komunikacja zwrotna, że coś należy poprawić? rotacja pracowników - teraz rynek jest zmienny, są tam osoby wieloletnio pracujące i wracające. Jeśli ktoś chce przeczekiwać to takie są efekty, bo przeczekuje a nie angażuje się w pracę.

Tak9Nie13
jak zawsze...mogę wszystko

Pod pseudonimem mogę napisać wszystko! Też tu pracowałam. :) Nowy wpis 23.09.2019 14:56 Ciekawa opinia :) 23.09.2019 14:40 Widać, że ktoś się napracował. Gratulacje!

Tez tu pracowałam. :)

Nagły wysyp pozytywnych opinii na wszystkich możliwych profilach jest bardzo zastanawiający, dość desperackie posunięcie ze strony dyrektorki. Jest początek roku szkolnego i pewnie brakuje pracowników... :) Tak naprawdę zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami i nie będę ich powielać, mogę jedynie dodać, że płaca jest na możliwie minimalnym poziomie a szantaż nimi jest wręcz na porządku dziennym: "Twój czas to mój czas a ja Ci za niego płacę" . Książkowy mobbing. A co do wypowiedzi MW to faktycznie jest to jedyna osoba, która tak długo wytrzymała, jednak w mojej opinii po prostu daje się traktować źle. Jeśli tej Pani to pasuje, to jej sprawa. Jednak tekst o wprowadzaniu unowocześnień i braku aprobaty jest śmieszny. Jak można nie popierać nowych rozwiązań. Właśnie przez takie podejście właściciela szkoła ma tak dużą rotację pracowników i złe opinie. A co do sprawdzonego systemu pracy to go nie ma. Chaos, brak zorganizowania, brak przepływu informacji, niedziałające sprzęty, braki w sprzętach itp, a Rodo praktycznie tam nie istnieje. Codzienne przesyłanie plików z bazą danych uczniów - powinna to być czerwona lampka dla rodziców chcących zapisać tam swoje dzieci. Zdecydowanie przestrzegam przed tym miejscem. Zmarnowany czas i nerwy.

Tak15Nie8

@Tez tu pracowałam. :)

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jest ona bardzo niepokojąca, dlatego nie możemy przejść obok niej obojętnie. Pozytywne komentarze są publikowane przez zadowolonych rodziców czy pracowników. Dzięki nim internauci mogą zobaczyć pełen obraz pracy w firmie. Nie mamy potrzeby tworzenia sztucznej komunikacji. Wskazanie na stosowanie mobbingu jest bardzo poważnym zarzutem. Wspomniane praktyki są niedopuszczalne i łamiące przepisy prawa. Nie odnotowaliśmy podobnych zachowań. Dbamy o to, by każdy pracownik był traktowany z należytym szacunkiem i doceniany za wykonywaną pracę. Przestrzegamy wszelkich standardów pracy, staramy się coraz bardziej doskonalić i oferować jak najlepsze rozwiązania. Zatrudniamy profesjonalistów i cały czas wprowadzamy jak najlepsze systemy, pomysły. Pragniemy oferować dopasowane do potrzeb uczniów sposoby nauczania, a naszym pracownikom warunki pozwalające na rozwój. Jeśli jednak zauważyła Pani jakiekolwiek uchybienia w tym zakresie prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem biuro@axon-trun.pl byśmy mogli je zbadać oraz wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy Zespół AXON

Tak14Nie15
Aleksandra
@Joasia K.

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania. A czy w firmie można liczyć na rozwój? Czy organizowane są szkolenia dla pracowników?

@Aleksandra

Można, dla mnie jednak po zamieszkaniu z Narzeczonym godziny pracy były małym utrudnieniem.

Tak6Nie9
Marley

Paweł

Może pracować w firmie nie pracowałem ale sam kontakt ze szkołą jak i Panią Dyrektor, SUPER. Zresztą skoro szkoła funkcjonuje od ponad 10 lat to też o czymś świadczy

Tak7Nie11
MW

Jestem zaskoczona taką nagonką. Pracuje w sekretariacie od 2011 roku i uważam, że wiele tych opinii jest krzywdzących. Pani Dyrektor wprowadziła pewne standardy (chyba kazdy pracować tak robi), które mają być utrzymane i problem pojawia się, gdy pracownik nie stosuje się do wytycznych. Są ustalone stałe zadania do wykonania plus dodatkowe jeśli taka jest potrzeba. Potwierdzam fakt, że czasami jest zbyt duża rotacja pracowników, ale powodem jest brak chęci dostosowania się. Jeżeli praca nie jest wykonana prawidłowo lub co gorsza ktoś zaczyna wprowadzać swoje unowocześnienia to nie spotka się z aprobatą Pani Dyrektor. Najpierw trzeba opanować sprawdzony system, aby wiedzieć do jakiego efektu się dąży. Od 8 lat znam Panią Dyrektor i faktycznie jest wymagająca jeśli chodzi o pracę. Przeszłam juz chyba każdy etap począwszy od stresu, flustracji , zrezygnowania do poczucia 100% swobody w działaniu i zadowolenia z tego czym się zajmuje. Potrafiłam się dostosować przez co do dzisiaj jestem członkiem zespołu. Jeżeli osoba aplikujaca na stanowisko recepcjonistki w AXON myśli, że będzie tylko siedziała, odbierała telefony i ładnie się uśmiechała to jest w błędzie. Na koniec dodam, że wg mnie o czyms świadczy fakt, iz szkoła obchodzi w tym roku 10- lecie.

Aleksandra
@MW

Piszesz, że w pewnych sytuacjach zrozumiałe jest brak aprobaty od Pani Dyrektor. A jak jest z drugiej strony - gdy pracownik wykonuje bardzo dobrze swoje zadania, stara się. Może liczyć wtedy na docenienie/benefity itp od AXON? O tym akurat już nie piszesz.

MW
@Aleksandra

Tak, osoba która wykonuje dobrze swoją pracę zostaje doceniona.

Tak7Nie12

Zostaw merytoryczną opinię o AXON Międzynarodowa Sieć Nauczania - Toruń