Sklep Obuwniczy CTO w Warszawie

Łomża

Opinie o Sklep Obuwniczy CTO w Warszawie

Anonim

Osobiście nie polecam. Traktują jak psa.. Najlepiej żeby pracować na okrągło.. ja pracowałam w innym oddziale tego sklepu, ale wszędzie jest tak samo. za nadgodziny nie płacą, tylko odbiera się w dniach wolnych. [usunięte przez moderatora] nic więcej. nie raz była sytuacja ze trzeba było być prawie non stop w pracy np. na 3 dni pracy 8 h snu bo to remanent białego rana, to przyjecie towaru itd... Wiecznie tylko pretensje i nie zadowolenie

Zostaw opinię o Sklep Obuwniczy CTO w Warszawie - Łomża

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Obuwniczy CTO w Warszawie