Opinie o Delima Suwałki w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delima Suwałki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delima Suwałki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delima Suwałki w Suwałki

ktoś

kozy bzym jak nie wiecie i udajecie o co chodzi bo to jest stek bzdur i my wiemy swoje prawda jest jedna wszystko jest do bani tylko przez jedna osobę przez paniusie (usunięte przez administratora) i tyle dobry nagłówek a......... tyran delimy

DO GRZESIA

DAJ WIĘCEJ SPAMÓW ciekawsze to niż opinie byłych pracowników na temat pracy tych co są teraz, a najlepsze opisy i tak już skasowane

do jojeta

Co Ci kasy zrobiły, że tak smarujesz? Czemu nie odezwałaś się jak niby stałaś w tej kolejce? Ty w kolejce stałaś czy w alejce jakiejś i myślałaś że kasjer z kasą do Ciebie podejdzie? Smaruj lepiej nadal te bzdury pod różnymi nickami na (usunięte przez administratora), a od reszty ludzi WARA!

Wanda

(usunięte przez administratora) Trzeba było się skarżyć jak pracowaliście tutaj. Dla mnie praca jak wszędzie, zarobki normalne, kierownicy sami swoi, a (usunięte przez administratora)normalna nie stroi się w piórka i nie zadziera nosa.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Delima Suwałki? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
big

ale żenada niema w tym nic godnego pochwały a wy wszyscy któży, pracowalićie i pracujecie to we wszystkim doskonali jesteśćie?

Kto Eto

Kto skasował mi BALONA? Moderator? On, czy Ona? U nas w sklepie luz i basta, my nie chcemy do Trójmiasta Różnie się o (usunięte przez moderatora)mówi, Ale Ona wszystkich lubi Wszyscy muszą się sklonować, aby dalej funkcjonować Ale nic to, damy radę - Za nagrodę - CZEKOLADĘ... cdn prawdopodobnie

kto widział czy słyszał???

kto widział czy słyszał żeby się ostatnio jakiś klient na obsługę skarżył? co za durnoty tu wypisujecie? ja w tym sklepie i nie tylko ja pracuje od początku i moim zdaniem jest ok Czy byłym pracownikom sprawia przyjemność gdy kłamią na temat pracy tych co zostali? Miejcie sobie żal do osoby, która Was zwolniła i sobie nadal ją oczerniajcie. Naszej pracy nie oceniajcie, Co za bzdura 20 min w kolejce?

linia kas

jakie skargi na kolejki??? może i z początku klienci narzekali bo wszyscy wszystkiego nie umieli ale teraz żaden klient na obsługę pracowników się nie skarży chyba Ci się dyskont w którym pracujesz z byłą pracą/ Delimą myli?

do jojetta

możesz jeździć po ... ale od kas to Ty się (usunięte przez moderatora) Trzeba było poznać bliżej zwykłych pracowników wielka p.kierownik, to byś się zorientowała, że na kasach nadal te same osoby, a grafiki są dobrze przez kierowniczkę układane i nie zdarzyło się żeby było mniej niż 3 kasjerów, możesz mieć żal do ... bo Cię zwolniła, ale na temat organizacji pracy przez poszczególnych kierowników na stoiskach się nie wypowiadaj i nie kłam na forum Skup się na pracy w dyskoncie, bo wywalą Cię z stamtąd szybciej niż nasza ... z Delimy

jojeta

no pewnie że ze mna sie zgodzisz ty i każdy bo tak bylo i dzieje sie z każdym dniem co raz gorzej mam nadzieje ze w końcu ktoś z nią zrobi porządek albo sie zmieni apropo kochani jutro piątek "..czerwone wygrywa czarne przegrywa.."kto odpadnie juutro jedna kasjerka na rano jak zrobic zakupy jak sie nie denerwowac stojac z 20 min w kolejce masakra jedna a pozniej wpływa skarga ze klient czekał na obsługę zbyt długo i co podstawa do zwolnienia masakra ja (usunięte przez moderatora)masakra starsza kotłowa niech siadzie na kase

to prawda

Nikt od otwarcia nie utrzymał się w pracy, wszystkich bez powodu zwolniła [treść usunięta przez moderatora], bo na okresie próbnym nie ma żadnych premii i oszczędności rodzinie robi ta Pani

analityk

to taki sposób na oszczędności menagerka zwalnia wszystkich co pracują dłużej niż okres próbny żeby nie płacić im premii - sama wszystko "zgarnia"

jojeta

tak to z pracy zwolnionych pracowników i kierowników (usunięte przez moderatora) menager bierze premię, Ja pamiętam [dane osobowe usunięte przez moderatora] z warzyw która, była razem z nami a teraz kierownik nie robi nic. Tylko w [treść usunięta przez moderatora]... A menagerka jest po jego stronie. We wszystko mu wierzy. Sklep naprawdę teraz [treść usunięta przez moderatora] pani meneger zwalnia ludzi ale nie patrzy na ich pracę nedługo sama nie będzie miała pracy... od otwarcia zwalnia najlepszych

racja

niech sobie menager coś dobrego napisze, bo prezesi czytając to forum i nie tylko to i zieloną skrzynkę zwolnią Panią i rodzina nie pomoże za dużo ludzi Pani zwalnia, od otwarcia co miesiąc nowi kierownicy i pracownicy czas docenić ludzi którzy zarobili na Pani premię

racja

zgadzam się z jojettą, wszystko to zasługa pracowników, managerka bierze też premię z pracy ludzi których zwalnia w piątki. Do otwarcia ok. nawet towar dokładała, później powinni ją wywalić. ale wystarczy wpisać nazwisko w wyszukiwarce i widać, że ma rodzinę wysoko, tylko temu ją trzymają. a przerwa 15 min nawet kanapki popić człowiek nie zdąży. [treść usunięta przez moderatora] to metoda na zarządzanie. Kierownicy są zajebiści tylko Ona ich buntuje przeciwko ludziom, a jak mają swoje zdanie to zwalnia za ich plecami. Za dużo ludzi zwolniła, nie szanuje pracowników nie szanuje...

jojeta

a kierownictwo jest zajebiste tylko przy tobie wygladaja nie typowo dzieki takim ludziom czlowiek przychodzil do pracki najbardziej utkwiła mi jedna osoba w głowie [dane osobowe usunięte przez moderatora] tak dobrze czytasz nauka jej przynosila mi wiele radosci i satysfakcji dziekuje jej za szkolenie i wizje dzieki niej jej nauce teraz ja otwieram cioś twardo stojąc na nogach patrzac i czekajac jak ci sie powinie kopytko na BOGA zmien sie albo spadaj stąd DLACZEGO ???????????????????????????????????????? BO CZLOWIEK JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM I NIE WIESZ W JAKICH OKOLICZNOSCIACH NAS W DALEKIEJ PRZYSZŁOSCI SPOTKASZ I JAK MOZESZ BYC PRZEZ NAS Z OSOBNA POTRAKTOWANA DZIŚ MOJE JUTRO TWOJE PROSTE ;) I WIESZ NIE PISZ O TZW MENAGER DOBRYCH SŁÓW BO WIADOMO ZE TO TY A NA CIEBIE NIE MA ICH ZBYT WIELE

do kryska

zazdrosna jesteś i tyle, bo "NAJGORSI pracownicy w Suwałkach" premię bierzemy i to Cię boli oczywiście po tym jak cię wywalili to wiele się w Delimie zmieniło i teraz premię płacą nie za najlepsze a za NAJGORSZE wyniki dlatego wszyscy dostają

Do Matyska

Pisząc o najgorszych miałaś na myśli siebie i resztę najgorszych z najgorszych zwolnionych razem z Tobą, czy piszesz o tych co zostali i pracują

kryska na Matyska

jak zwał tak zwał,w każdym razie coś gdzieś idzie i jeśli pójdzie to będziecie mieli lżej.W Białymstoku już nigdzie jej nie chcieli i przyszła do Suwałk.Teraz będzie psuła renomę tu.I tak po Suwałkach chodzi wieść,że najgorszych pracowników zbiera Delima.

Do Matyska

może Ci chodziło o Tesco, słyszałam jak ostatnio rozmawiała o tym z kierownikami, a do caerofura może sobie startować jak sobie ten sklep kupi przecież to franczyza

Zostaw merytoryczną opinię o Delima Suwałki - Suwałki

Delima Suwałki