Who is Who, Verlag für Personenenzyklopädien AG

Toruń

Opinie o Who is Who, Verlag für Personenenzyklopädien AG

rozczarowana

Oszuści, kłamią, nie płacą, nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile. Odradzam jakiekolwiek kontakty z Wydawnictwem, jedno wielkie rozczarowanie. Strona internetowa piękna, szkolenie, materiały i pranie mózgu, opowiadanie o możliwościach rozwoju, kontaktach i finansach, w rzeczywistości jedynie kontakty z rozmówcami rzeczywiście przyjemne, poza tym same koszty, zero wypłat i jakiegokolwiek wsparcia

Zostaw opinię o Who is Who, Verlag für Personenenzyklopädien AG - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Who is Who, Verlag für Personenenzyklopädien AG