Firma "Kosta" Edward Henryk Przyjemski

Opinie o Firma "Kosta" Edward Henryk Przyjemski

weronika

współczuje sobie sama ze za grosze robię i to prawie na czarno.

Sylwuniaaa

wspolczuje wszystkim co pracują i pracowali w tej firmie...

Zostaw opinię o Firma "Kosta" Edward Henryk Przyjemski - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma "Kosta" Edward Henryk Przyjemski