Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rhenus Logistics S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Kr.

Nie wiem jak wygląda praca w rhenus, ale jeśli podobnie do rozmowy to bardzo słabo. Kierownik który na rozmowie używa słów (usunięte przez administratora), opowiada negatywnie o innych pracownikach i ogólnie się złości jest dla mnie czymś niepoważnym. W połowie zaczęłam się zastanawiać jakie słowa padają do obecnych pracowników jeśli zrobią coś źle skoro na rozmowie osoba rekrutująca czuła się tak swobodnie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Moze komuś taki styl rozmowy odpowiada, dla mnie duży minus.

@Kr.

Drogi Użytkowniku, bardzo dziękujemy za przekazana przez Ciebie opinię, prosząc jednocześnie o kontakt na adres mailowy rekrutacja@pl.rhenus.com. Dokładamy wszelkich starań, aby procesy rekrutacyjne w naszej firmie były realizowane zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego dokładne zweryfikowanie sytuacji, która opisałeś jest dla nas bardzo istotne. Prosimy o kontakt.

Maja

Cześć, ja piszę, bo widziałam ofertę na brygadzistę. Ktoś wie, ile oferują kandydatom na tym stanowisku? Bardzo bym chciała wiedzieć takie rzeczy, żeby nie iść na marne po prostu i się nie zawieść. Muszę sobie to przemyśleć, zanim aplikuje, czy mi się opłaca.

Beyroot
@Maja

Pójdziesz to się dowiesz. Ty z internetu chcesz się dowiadywać, ile firma Ci zaoferuje? Nie blysnęłaś :-)

Aleksander
@Beyroot

Dla twojej wiedzy większość firm podaje widełki przyszłych zarobków i to nie jest poufna informacja … wiec swoje (usunięte przez administratora) komentarze zostaw dla siebie ;)

ruda

Czy ktoś może napisać jak realnie wygląda praca kontrolera jakości? Na jakie zarobki można liczyć ? Jeżeli są jakieś różnice, to chodzi mi o Sosnowiec.

Aneta
@ruda

A co chcesz wiedzieć więcej poza tym, co już w ogłoszeniu jest podane? Ja to bym się chętnie dowiedziała, jakie są zarobki i jakie premie. Ktoś coś?

Haha czego

Czego się boji tak duża firma rhenus blonie ze kasuję opinie pracowników

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kontroler Finansowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Rhrnus firma która bazuje na UKRAINIE pop do was zawita umowy o pracę na dwie zmiany praca w godzinach nocnych

Janusz

Wrzucili teraz trochę ofert pracy. Chce aplikować na brygadzistę. Rozumiem że angielski jest wymagany i może być potrzebny ale niemiecki? Koniecznie trzeba go znać? Przydaje się w pracy? Ktoś powie?

Agata

czy ktoś moze powie ile wynosi pensja na asystentke IT/helpdesk w firmie? jest ogloszenie i bardzo chcialabym wyslac cv jednak nie ma podanych nawet widelek czy jakiejkolwiek stawki ?

Beyroot
@Agata

Takie dane są poufne. Nie wierzę, że pytasz o to na internecie ????

Kupiłam meble i ikea gdansk +zamówiłam dostawę na godz 8-11 za co opłaciłem ekstra (alternatywa była żeby siedzieć cały dzien w domu i czekać a wtedy transport byłby tańszy) Nie dostarczono przesyłki i zaproponowano 1 zł zniżki przy kolejnej przesyłce (!!!!!!) Niemiaszki jak zwykle demonstrują swój zachwycający „urok” w stosunku do Polaków.

Janusz
@Anna

Zapłaciłeś ekstra i nie dostałeś przesyłki? Wytłumaczyli ci chociaż dlaczego, bo ta złotówka zniżki to lekka kpina. Nie uważasz?

Żaneta
@Janusz

Dobrze ze w ogóle dali zniżkę.

Janek

Czytam opinie na tym "portalu"i mnie szlag trafia. Czy administrator nie może (usunięte przez administratora) wszystkich opinii dotyczących usług lub towarów oferowanych przez firmy które są tu wyszczegolniane? Przecież to jest portal na którym chcę się dowiedzieć na temat pracodawcy, czy warto tam pracować, ile można zarobić, jakie warunki pracy, benefity itp. A piszą tu dzbany które kupiły towar i mają opóźnienie w dostawie. Do Przyjaciółki napiszcie a nie tutaj. Co za idioci... A administrator strony kolejny inreligent, skoro pozwala na zaśmiecanie takimi idiotycznymi wpisami. Chyba nie po to tu jesteśmy aby o tym czytać? Chyba że czegoś nie rozumiem...

Uwaga na transport rhenus mebli z ikea gdansk. Przy załatwianiu papierów w sklepie, nie bedziecie widzieć ze to slawetny rhenus jest dostawca. Możecie zdążyć napisać prace magisterska czekając na swoje meble w domu (!!!!!!!!!!!!)

RhenusHD nie dotrzymuje własnych terminów dostaw. Infolinia przeprasza, ale generalnie nic nie może oprócz wysłania monitów, na które brak odpowiedzi. Brak bezpośredniego kontaktu z kierowcą. Standardy są niepoważne tym bardziej, że mówimy o towarze już opłaconym przez klienta. Gdybym jeszcze raz kupował cokolwiek z dostawą Rhenus to prędzej zrezygnuje z zakupu.

Weronika
@Paweł

Ile czasu czekałeś lub nadal czekasz na dostawę?

Klient

Dostawa mebli z Ikea nie odbyła się w terminie zero kontaktu z kurierem. Specjalnie czekałam cały dzień w domu na dostawę mebli kurier nie raczył nawet poinformować że się nie pojawi. Zgłosiłam reklamację dostałam jedynie odpowiedzi że mogę dostać 1 zł zniżki na kolejną dostawę. To jest jakiś żart. Po złożeniu skargi zadzwonil do mnie kurier był nie miły i kłam że niby dzwonił a ja miałam wyłączony telefon co było nie prawdą. Brak szacunku do klienta do jego czasu a dodatkowo kłamanie i udawanie głupiego.Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

jack

Najgorsza firma z jaką niestety miałem doczynienia zamówiłem komodę rtv 3 tygodnie szła i nie doszła zalogować nie można a dodzwonić się graniczy z cudem 45 min i jestes pierwszy w kolejce. omijać wielkim łukiem

Klaris

Ta firma to jeden wielki żart. 3 razy umawiana dostawa i przesyłki dalej brak.

Firma jest jakaś niepoważna, ogłoszenia do działu bhp wiszą chyba od roku. Nawet aplikowałem i kontaktował się jakiś behapowiec, który pozjadał wszytskie rozumy i sam nie wiem czego i kogo szuka. Mega przygnębiony gość. Chyba mało płacą.

Magdalena
@Kandydat

a jak wyglądała ta rozmowa z tym behapowcem? o co pytał i to 'przygnębienie; to chodzi o to głosu, podejście czy zarysowaną wizję pracy tutaj?

DRAMAT, nie polecam. Przesyłka nie dostarczona od 13.04.2022, choć już dwukrotnie byłam informowana, że będzie próba doręczenia. Zero kontaktu z firmą. Na chwile obecną szczerze odradzam korzystanie z usług tej firmy.

Kora

DRAMAT, szczerze nie polecam. Przesyłka nie dostarczona, choć w systemie oznaczono jako dostarczoną. Godzinne proby nawiązania kontaktu z firmą, kurierem. IKEA jakby ma w nosie, ponieważ to firma kurierska ponosi odpowiedzialność za dostarczenie. Nie wiem czy właśnie straciłam 1700zl bo czy kiedykolwiek zamówienie do mnie dotrze? Czy otrzymam zwrot środków? Jak się kiedyś tam dodzwonię to Wam powiem. Na chwile obecną szczerze odradzam.

Zofia
@Kora

Jakoś nie chce mi się szczerze wierzyć, że Ikea się na to wypięła. Reklamy nikomu robić nie chcę, ale dla nich to chyba kwestie groszowe a renoma się liczy, no nie? Na moje oko prędzej Ikea Ci odda a potem z nimi się rozliczy. Lub paczka magicznie się znajdzie? daj znać

Mark

Kolejny dramat w wykonaniu tej firmy, tym razem oddział małopolski, dostawa trwała 10 dni, przesyłka raz wróciła do nadawcy aby musiał ją ponownie nadać. Albo kurierzy, albo dyspozytor w tej firmie to jakieś (usunięte przez administratora) 3 x nieudana próba doręczenia - przy czym próba to brak kontaktu telefoniczne i brak wizyty w miejscu docelowym. Więc czym jest próba w wykonaniu tej firmy??

Nat

Nie polecam. Kurier przywiozl paczke po czym odmowil wjazdu na posesje. Doslownie zostawil wazaca 250kg palete w otwartej bramie wjazdowej i sobie odjechal!!!

Kurier
@Nat

Zaakceptowales warunki dostawy a teraz masz problem. Kolejny roszczeniowy klient, ktoremu wszystko sie nalezy.

????
@Kurier

Nie wszystko, tylko to, za co zapłacił. Waszym obowiązkiem jest wywiązywanie się z podpisanych umów. Może czas sobie to uświadomić, że wy tylko dostarczacie towar.

Zofia
@????

Ale to w każdej umowie jest wniesienie towaru? Nie ma tam jakiś ewentualnych wskazówek odnośnie gabarytów czy czegokolwiek? Bo jak się nie wywiązują to słabo, ale chyba z reguły zdarza się, ze to klient mało co ogarnia z rzeczy opisanych w umowie?

Klient

Sprawa dotyczy oddziału w Łodzi a dokładnie dostawców współpracujących z Ikeą. Są to osoby ordynarne, niesumienne i wyjątkowo niekompetentne. Meble mieliśmy otrzymać w niedzielę. Bełkotliwy telefon otrzymaliśmy przed 20. i na tym koniec. Kontakt się urwał. Sami musieliśmy ustalać kolejny termin. Zamówienie w końcu dotarło. Opakowania były poniszczone. Gdy chcieliśmy obejrzeć dostarczony towar, usłyszeliśmy tylko prymitywne krzyki. Sprawę wejaśniał pracownik sieci Ikea. Skandaliczny wizerunek firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Rhenus Logistics S.A.