Opinie o dobroplast.pl - Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. w Zambrów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. w Stary Laskowiec

SKLEP Z oknami Białystok

WITAM opinie na temat okien firmy Dobroplast są krzywdzonce. Jestem pewny że napisała je konkurencja z branży, która również zajmuję się sprzedażą lub produkcją okien. Nasza firma sprzedaję okna firmy dobroplast od około 6 lat. I powiem szczerze że nie wiem kto wypisuje takie głupoty na temat firmy Dobroplast. Jeśli chodzi o reklamację to są do policzenia na palcach jednej ręki. OKNA AKTUALNIE OD 4 LAT SĄ MONTOWANE NA NIEMIECKICH OKUCIACH FIRMY WINKHAUS CZYLI TO SAMO CO MAJA NAJLPESZE MARKI NA SWIECIE. Okna zawsza przyjezdzaja idealnie wyregulowane. DOBROPLAST TAKŻE WPROWADZIŁ NIEMIECKI PROFIL REHAU ,KTORY ROWNIEŻ JEST GWARANCJĄ JAKOŚCI. faktycznie kilkanaście lat temu były problemy z pakietami szybowymi że sie rozszczelniały ale było to okolo 10 lat wstecz od okolo 6 lat firma została sprzedana Szwedom którzy doinwestowali produkcję i zakupili nowe maszyny do produkcji pakietów ktore mało jaka firma szklarska posiada w swojej fabryce szkła. Dlatego pozdrawiam całą konkurencję która oczernia nie słusznie firmę dobroplast pewnie dlatego że oferują najniższą cenę za okna na rynku dając wzamian wysoką jakość. Przypomne tqkże że od teraz firmę wykupił Velux więc samo to jest gwarancją jakości w branży stolarki.

Lidia
@SKLEP Z oknami Białystok

Wiem iz okna waszej Matki “dobroplast “ sa rowniez w Angli i ludzie cenia wasza marke

Kornela Nowy wpis

Hej, chłopak widział ofertę dla operatora wózka. Podana jest w treści minimalna krajowa i dodatkowo nie ma chyba wzmianki dotyczącej jakiejś premii. czy jakiekolwiek inne dodatki są przyznawane?

Kołaki Nowy wpis

Jakość okien tragiczna, szyby pękają same z siebie, firma powoli zwija się z rynku, więc będzie jeszcze większy problem z reklamacją

Okna także w Anglii? To ile osób obecnie potrzeba na produkcje, skoro zewnętrzne rynku teraz także są obsługiwane? Ze dwa miesiące temu wygasło chyba ostatnie ogłoszenie, które było dla mnie widoczne od spółki. nie wskazali w nim jednak szczegółów odnośnie zarobków, które z bieżącego punktu widzenia mnie interesują. Poda mi ktoś wiec stawkę? Chce je porównać z bieżącym miejscem pracy. jaki występuje poziom rotacji?

SKLEP Z oknami Białystok

Olaf

Krzywdzące ;)

klien-t
@SKLEP Z oknami Białystok

To wszystko mija sie z prawdą. Zakupiłem okna w dobroplascie i cały ten opis mija się z rzeczywistością. Okna są niechlujnie, nie równo poskładane jak by mieli technologie z 1993 roku i nie wykwalifikowanych pracowników do ich obsługi. Jeżeli ktoś nie wierzy to zapraszam na budowę z reszta po opiniach w sieci to sie potwierdza. Jeżeli czegoś nie potrafią to niech nie robią i ludzi nie naciągają na nerwy i sądy.

Dorota
@klien-t

To co za problem złożyć reklamacje? Jak coś jest niezgodne z opisem o ile tak jest, bo chyba wiesz co kupujesz?

EWA
@SKLEP Z oknami Białystok

TRAGEDIA, nie dotrzymują warunków umowy, okno które miało być wykonane do 5 tygodni po 10 tygodniach okazuje się że jest nadal w produkcji !!! NIE KUPUJCIE U NICH będziecie oszukani !!!!!!

Nikoś
@SKLEP Z oknami Białystok

Dobre Okna sprzedaje od 6 lat a pisze o problemach z przed 10 lat Brawo dla Dobroplast ale prawda jest bolesna i sami wiecie co robicie

Lidia Nowy wpis
@SKLEP Z oknami Białystok

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Produkcji w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magdalena

Słuchajcie, a mnie interesuje posada Operator Ekstrudera, bo mama brata szukającego zajęcia więc chętnie dowiem się o tym więcej. Chodzi mi o to konkretnie, bo znalazłam gdzieś w necie ogłoszenie i moje pytanie dotyczy kasy. Wiecie ile wynosi pensja? Jak wygląda zarobek miesięczny na start współpracy??

Podobno pracując w firmie DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 4300 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Brutto co miesiąc

Gabriela
@@23

To nawet spoko. Generalnie są jeszcze jakieś opcje by te 4300 sobie jakość podnieść? Może jakieś nadgodziny lub premie?

@Gabriela

Po 8h będziesz wystarczająco zmęczona psychicznie by darować sobie nadgodziny. Premia jest uznaniowa i dostaniesz tyle ile zostało po kolegach kierownictwa i "pracownikach " z wschodu. Sprawdź ile wynosi netto z 4300?

@@23

pierwszą grupę "zrozumiałam" a przy drugiej czemu po nich? i ilu ich w zasadzie tu pracuje w razie czego?

@Bożena

(Czemu po nich ?)bo byli większością na każdym dziale produkcji i do tego zgraną większością. Przykład dział cała obsada to 45 osób. Pracownicy z wschodu to 25-27 osób. To kto dostanie lepsze pieniądze po kolegach kierownictwa 10 Polaków czy 25 pracowników z Wschodu?

@@23

niestety chyba nie rozumiem strategii wynagradzania w tej firmie w takim razie, bo dlaczego ktoś po kimś ma kasę dostać? przecież co zarobisz to Twoje, tu na umowie każdy jest na tej samej stawce?

@Bożena

Stawka podstawowa plus premia UZNANIOWA. Kierownik uznaje że pracownik z wschodu jest lepszy od Ciebie, pomimo że się opierdziela cały czas a Ty pracujesz uczciwie .

Gabriela
@@23

Ile w takim razie tak dokładnie tej premii dostaje pracownik ze wschodu, a ile z Polski?

@Gabriela

Tak mniej więcej 1000 -1500 PLN na miesiąc.

@@23

Czyli w każdym razie jest jakaś możliwość, że coś wpadnie jeszcze z takiej premii. A jaka umowa? O pracę? Macie jakiś socjal?

@@23

Mała poprawka 1000-1500 PLN premi to dla pracowników z wschodu. Dla polaka to 500-700 PLN. Tłumaczenie kierownictwa to nie było norm , lub normy były ale procentowo wyszło źle i tak co miesiąc.

@Danuta

Umowa jest pierwszy miesiąc to zlecenie, później na rok i tak dalej, tak karnet na siłownię i fitness ????.

ala

Odnosze wrazenie że polski pracownik nie ma praw w tej firmie i własnego zdania - nie ma tez podwyżek anie zadnych konkretnych bonusów. Stawka od lat taka sama .i premia zależna - sam nie wiem od czego . Pracownik nigdy nie ma racji i nie może prosić o podwyżkę bo z założenia z góry jej nie dostanie - bo nie moze za dużo zarobić . Pracownicy ze wschodu zarabiają wiecej niż polak i maja wieksze prawa - moga wszystko -palić ile wlezie , nie pracować ,objiać sie itp... zwrócenie uwagi jest nie wskazane...Kasa nie jest najgorsza ale i nie najlepsza....a ludzie którzy zarzadają firmą mineli sie z powołaniem - mało który kierownik lub dyrektor ma pojecie o tym co robi - ale przeciez moge sie mylic. Obecnie zauważylem iż pracuje wiecej pracowników ze wschodu niż polaków - z braku podwyżek pracownicy / polacy ale już i ...inni pracownicy / sami rezygnują z pracy . Owszem jest autobus dowożacy pracowników - benefity za kazdy dzien w pracy ok.8 netto i na tym chyba koniec...plusy to wypłaty zawsze na 10 kazdego mc. Panuje w firmie chyba zasada ze lepijej zatrudnic nowego pracownika niż dac podwyzkę dla starego i wykwalifikowanego

Zuzanna
@ala

A jak szefostwo reaguje na prośby o podwyżkę ? Jest ogromna inflacja i nie wiele można kupić za miskę ryżu. Są jakiekolwiek możliwości awansu ?

Ala
@Zuzanna

Jakie szefostwo ? Tu jest brak właśnie szefostwa . Brak osoby która cię posłucha ,wysłucha i powie czy będzie tak czy tak . Jest jedną słuszność powtarzać to co powtarza p/o prezesa . Nie można mieć własnego zdania i nie można mówić za głośno że sie nie podoba .bo nie o się wiąże z...

@Ala

Serio aż tak źle? To jak wgl w tak niekorzystnych warunkach normalnie pracować? Ale to do każdego pracownika jest aż tak skrajny stosunek czy trzeba sobie jednak jakoś "zasłużyć"?

@ala

własne zdanie każdy ma, prawa też, bzdury gadasz o stawce i skoro nie wiesz od czego zależy twoja premia to ile pracujesz? Pracowników z Polski jest więcej, obcokrajowcy wcale nie są lepiej traktowani, nie raz zapierdzielają ponad swoje siły, ale pewnie, nie są z Dobroplastem tak bardzo związani, łatwiej im odejść, a zostają ci co są od lat i od lat tak samo marudzą. Płacą na czas, dają podwyżki, premie za obecność w pracy, a jak ktoś chce być wysłuchany to znajdzie drogę nawet na samą górę

@Anna

Czyli kolega lubi sobie pomarudzić w internecie? Szkoda, że wprowadza innych w błąd przy okazji, bo można odnieść wrażenie, że nie ma co myśleć o pracy w Dobropkaście. A wiele wskazuje, że jest inaczej? Widzę, żeś dobrze zorientowana. Napisz, proszę, czy zanim przystąpię do pracy, ktoś mi przeszkoli i powie co i jak? Ile wynosi przerwa i czy jest stołówka, oraz czy praca jest na zmiany? Będę też wdzięczny za napisanie ile wynosi podstawa wynagrodzenia, bo premii, jako nowy pewnie nie uświadczę prędko?

@Anna

O czym ty mówisz, obcokrajowcy to większość w zakładzie. Na początku pracują normalne to trwa max 2 tygodnie .Później są uświadomieni przez ziomków co i jak i już mają status św krowy. Jakie premie , weźmiesz opiekę na dziecko i już masz po premii . Kolesiostwo i znajomości to podstawa w zakładzie. Sam byłem świadkiem jak pracownik wyzywał brygadzistę w obecności dyrektora bo mu i żonie cofną urlop i... poszli na urlop bo to sąsiad dyrektora ,obsada na hali byla70 %załogi. Brygadzista miał się cieszyć że dalej pracuje. Ten sam dyrektor odmówił pracownikowi rozwiązania umowy za porozumieniem stron bo czegoś takiego według niego niema i kazał przenieść pracownika na inne stanowisko. Sam uczyłem kilku nowych do pracy, czego niemiałem w umowie i normalne należy się podwyżka zgodnie z kodeksem pracy niestety. Ten sam dyrektor kazał wstawić N pracownikowi bo robił badania i wzioł zgodnie z prawem dzień wolny. Odrzucenia urlopów na żądanie to norma, krzyki, ponaglanie ale tylko pod adresem Polaków. W tym samym czasie polak i obcokrajowiec korzystają z telefonu dla polaka zostaje zwrócona uwaga dla obcokrajowca nie.

@@23

zastanawiają mnie zasady wspomnianej premii. Czyli to na umowie tak jest, że zwolnienie na parę dni i masz już po całej? Ona w końcu ile konkretnie powinna wynieść w normalnych warunkach?

@Bożena

To jest premia uznaniowa, czyli dostaniesz tyle co zostanie po kolegach kierownictwa i obcokrajowcach. Nikt niebędzie Cię oceniać jak pracujesz tylko z kim trzymasz

Jakość dostarczonych produktów fatalna. Drzwi wejściowe po kilku miesiącach od montażu wypaczyły się, uszczelki, obramowanie po rozklejało się. Zaznaczę że drzwi do najtańszych nie należały. Nie polecam. Jest na rynku zdecydowanie wielu lepszych jakościowo producentów.

@Marcin

Skoro nie jesteś zadowolony z drzwi to może warto to jakoś zgłosić firmie i jest szansa na to, że coś z tym zrobią :P Chyba jakaś gwarancja jest, nie?

babka kiepska

witam. moje pytanie to jak jest na tym Lubelskim zakładzie z pracownikami z 2 grupą inwalidzką. czy mają oni jakieś normalne stanowiska pracy czy są rzucani do wszystkich prac (nawet ciężkich) po całej hali produkcyjnej i montażowej. czy jest tam jakiś przedstawiciel BHP?

Danuta

A co możecie napisać o pracy jako specjalista ds. zakupów w Dobroplascie? W ofercie czytałam o stałym wynagrodzeniu ale czy możecie napisać mi ile ono wynosi? Jakie są stawki i czy są one do negocjacji? Na jakie benefity może liczyć pracownik firmy?

gucio

Witam mam pytanie jake są warunki pracy na wytłaczarkach jaka jest płaca mam chęć złożyc CV bo pracuje na wytłaczarkach od 20 lat może mi ktoś opisać jaka atmosfera bo to najważniejsze no i jaka płaca jak wygląda zmianowość po 12 czy 8 godzin pozdrawiam

togier84

Okna tylko ładnie wyglądają.a poza tym zimne i głośne.W zimie woda i lód na oknach od wewnątrz.(usunięte przez administratora)

Patrycja
@togier84

Jak rozumiem, jesteś klientem firmy. Na forum dyskutujemy głównie na tematy związane z zatrudnieniem. Komentarze, które opisują warunki pracy, atmosferę, czy zarobki, są najistotniejszymi informacjami dla potencjalnych pracowników. Jeżeli masz zastrzeżenia dotyczące usług, jakie oferuje firma, zgłoś je bezpośrednio do DOBROPLASTu.

kim
@togier84

Zakupiłem profil Encore 3 szybowy. Okna głośne i zimne. Hałas niesamowity, słychać nawet ćwierkanie ptaków przy zamkniętych. Profile wyginają się(usunięte przez administratora)

Stefan
@Patrycja

Opinie ludzi o produktach tej firmy oraz jej podejściu do realizacji gwarancji, dużo mówią o samej firmie i są równie istotne dla osób szukających zatrudnienia, co opinie dotyczące samych warunków pracy.

Danuta

Widzę, że pojawiają się opinie głównie klientów Dobroplastu a ja jednak chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat zatrudnienia w firmie. Jak pracuje się jako magazynier? Czy jest dużo dźwigania i jak generalnie wygląda praca pod względem fizycznym? Czy kobieta sobie poradzi i polecacie aplikować na takie stanowisko?

Co do jakości okien wiadomo pozostawiają wiele do życzenia. Okna nadające się tylko i wyłącznie do piwnic, napewno nie do domu. Jak napisane poniżej -rozszczelniaja sie, nie chronią pomieszczeń przed halasami z zewnątrz. No i wspaniali pracownicy... z wyróżnieniem dla kierowcy Wojtka buraka jakich mało gdzie mozna spotkac, opryskliwy Pan chyba nie wie co oznacza profesjonalizm. Moja rada- zmień profesje i zajmij się czymś tak żebyś nie uprzykrzal zycia innym ludzią swoja odpychajaca aparycją. Żenujący facet, obyś trafił na swojego a karma wróci. Nie pozdrawiam ????

Krystian Broniszewski

Czy montowanie okien w tej fabryce to ciężka fizyczna praca jak na budowie?

użytkownik okien prime

radzę unikać ; nie kupować okien z firmy DOBROPLAST i ostrzegać innych przed kupnem ; krótko po gwarancji trzy pakiety szybowe do wymiany (rozszczelnione; wyrazne smugi wewnątrz)(koszt ok.1600zł bez montażu) powyginane do wewnątrz ramy skrzydeł okiennych;wyrażne ciemne smugi pomiędzy ramą skrzydła okiennego a ramą okna ( pomimo trzech uszczelek) wskazujące na stały przepływ powietrza ; zdeformowane uszczelki i ich jakość i ogólna jakość okien (a są one zalecane do domów pasywnych ) ; tzw. podejście do klienta przy reklamacji ; radzę wejść od razu na drogę sądową .

Tolus

(usunięte przez administratora)Szyby zespolone rozszczelniają się,a Firma umywa ręce i nie przyjmuje reklamacji

firma monterska
@Tolus

co Ty gadasz za (usunięte przez administratora) szyby są robione przez nowoczesne maszyny, które kosztowały miliony i nie ma mowy o rozszczelnieniu wiec na pewno pisze to jakaś konkurencyjna garażowa produkcja. Zreszta producent wymienia pakiety w ramach gwarancji jesli jest nawet gdzieś drobny paproch, bo o rozszczelnieniu nie ma mowy sprzedajemy okien na 1 milion złotych i w okresie 1,5 roku nie było zadnej reklamacji więc sprawe trzeba zgłosić na policję że szklauje Pan cudze imię działą Pan na szkode konkurencyjnej firmy a za to jest wiezienie kolego.

Meg
@firma monterska

(usunięte przez administratora) Zaparowane wewnątrz pakietu szybowego, wygląda to paskudnie od środka nie mówiąc o energooszczędności.I to wszystkie okna w całym domu. Nie było reklamacji??? Bzdura, reklamowałam ale oczywiście po gwarancji i nie uznali.Dałam się nabrać a tak chciałam ciepłe okna.(usunięte przez administratora)

Mateusz

Czy w firmie jest stała ilość godzin czy pracuje się od zlecenia?

Calumb

Czy któryś z PH może się wypowiedzieć o pracy w tej firmie ?

@Calumb

Fakt - dobrze byłoby wiedzieć coś konkretnego na temat pracy jako PH w Dbroplaście. Mi jedynie udało się dowiedzieć, że firma oferuje: umowę o pracę, karty sportowe oraz ubezpieczenie. Tu masz te szczegóły: https://dobroplast.pl/kariera/ Koniecznie daj mi znać, jak coś postanowisz. Może tak być?

TK

Czy któryś z przedstawicieli handlowych może się wypowiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. - Stary Laskowiec

• Jak się pracuje w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.?

DOBROPLAST FABRYKA OKIEN Sp. z o.o.