nie pracowalem ale podejrzane

Veyvā

Opinie o nie pracowalem ale podejrzane

kilka razy w przeciągu roku szykalem codzien ofert i co mnie zaiteresowalo ze ta firma co 2 - 3 miesiace poszukuje osob na te same stanowiska wysłałem raz (spełniając oczekiwania ) i dalej ta sama oferta, wywnioskowalem ze ludzie nie daja rady i sie zwalniaja albo lepiej sami sa po okresie umowy próbnej wywalani. Olewał te firmę po tym co przeczytalem mam juz zle doswiadczenia w kwestrii zastraszonych świń menadzerów co bronią swego tyłka za wszelką cene

Zostaw opinię o nie pracowalem ale podejrzane - Veyvā

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nie pracowalem ale podejrzane