ARMEDICAL

Opinie o ARMEDICAL

Barbara

Czy powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie ARMEDICAL? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy.

Feel

xyz - zaloz swoja firme i zostan "dyrektorem" :-)))) Nigdy więcej nie marnuj swojego talentu na magazynie...

xyz

taaa proponują umowę o pracę ale chyba tym co gałe op....ą pod stołem. Z tej firmy odeszło juz kilka osób!! To pracuj sobie dalej Guciu do emeryturki za ,,NIECO" ponad 1200zł.....

Gucio

XGZ - Pracuję tu długo i w firmie Armedical od początku istnienia nigdy nie pracowała żadna kobieta o imieniu Marta, chyba pomyliłeś firmy. Po drugie jakbyś tu trochę popracował to byś wiedział, że szefowie sami proponują przejście na umowę o pracę, oczywiście tym którzy się sprawdzili a nie obijali przez 3 miesiące i sami odeszli :)

xgz

Tam się nigdy nie zmieni... A rok pracować na umowie śmieciowej za 1200zł to może tylko osoba bez ambicji!. Dodam tylko że nie klienci zatrudniają, tylko firma armedical i firma armedical płaci pensję (chociaż trudno to nazwać pensją!), Więc jak ktoś lubi pracować za przysłowiową ,, miskę ryżu" to zapraszam do złożenia CV. Tyle w temacie. Ps. Marta to przedstawicielka firmy która .... wciśnie każdą bajkę żeby tylko się ktoś zatrudnił bo działa na rzecz firmy!

xgz

Popieram wypowiedź ,,armedical". Dodam tylko ze nie ma możliwości po tzw okresie próbnym np 2-3 miesiące przejścia na umowę o prace i na wyższą stawkę. Odradzam!

armedical

To chyba nie pracowałeś tam na magazynie ,za najniższą krajową i na umowę zlecenie,wtedy inaczej byś pisał.

francesco

Pracowałem w firmie Armedical i niestety postanowiłem zmienić pracę, podkreślam niestety ponieważ w Armedical-u było naprawdę super. Pomimo tego, że jest to firma wymagająca (szefowie) to jednak zarówno wynagrodzenie i warunki pracy są bardzo dobre.

Zostaw opinię o ARMEDICAL - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMEDICAL