Opinie o Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka w Warszawa

Agnieszka

Miałam okazję pracować z Pania (usunięte przez moderatora) przy wielu pokazach i kolekcjach, urzekła mnie swoim niezwykłym talentem i profesjonalizmem. Zawsze uśmiechnięta!!!! Zawdzieczam jej cudowne stylizacje fryzur za co bardzo dziekuję :) i polecam wszystkim. Pani (usunięte przez moderatora) mam nadzieję, że jeszcze nie raz bedziemy miały okazję współpracować. Życzę powodzenia!!! Agnieszka Iskierka (MissSpark)

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka Iskierka-Spławiec Missspark Agnieszka Iskierka
5/5 Na podstawie 1 ocen.