Opinie o Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 w Warszawa

Iga Nowy wpis

Jak oceniacie prace w tym call Center ?

Maks Nowy wpis

Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 jest ok

toszka Nowy wpis

sluchajcie, czy to jest firma In Temporis. bo zostalam zaproszona pod adres Al JP II 80 klatka C lokal 22. Nie wiem, czy to jest to samo. Pomóżcie!!

była pracownica Nowy wpis

jestem byłą pracownicą. Zostałam zwolniona, gdyż zawierałam za dużo umów i robiłam to zgodnie z prawdą, a nie oszukiwałam ludzi jak ta cała reszta w callcenter. Nie dość że zostawałąm po godzinach, to jeszcze w lokalu panuje [usunięte przez moderatora]. pracownicy muszą dzwonić na stojąco, dopóki nie zrobią umowy, przerwy uzależnione są od ilości umów ( nie ma umowy, nie ma przerwy ). Bardzo zbulwersowało mnie to, że jako pracownik miałąm zagrożone, że jeśli nie zacznę sama korzystać z usług Telepolski to mogę pożegnać się z pracą. Widać ,że sprzedaż tam kiepsko idzie ,skoro zmuszają pracowników do korzystania z[usunięte przez moderatora] produktu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zwolniony pracownik!!!

Zostałam zwolniona, bo mówiłam ludziom prawdę, a nie te kłamstwa które, [usunięte przez moderatora] i kilku innych każą mówić młodym pracownikom. Dodatkowo zostałam podobno obciążona jakimś wymyślonym odszkodowaniem o którym nawet nie było mowy w umowie. a umowa....haha to jakiś świstek, który nawet nie nadaje się do podtarcia tyłka. nie dość ze dostaje się go w połowie miesiąca, to jeszcze zawiera sporo błędów. Na mojej była ręcznie poprawiana data zawarcia umowy. Ponad to...zrobiłam bardzo dużo umów, na pewno ponad 100 i podobno nie dostanę za to ani grosza. ciekawe co? pewnie ten [usunięte przez moderatora]w garniaku bierze całą kase dla siebie żeby potem imprezować w drogich lokalach. Kolejna sprawa..nie ma w ogóle żadnych przerw, a pracownicy muszą zostawać w pracy po godzinach...mają zagrożona że jeśli nie, to wylatują....

yomen

dzieki za wypowiedzi teraz wiem ze nie ma co tracic czasu na spotkanie

Synek555

Call Center ul. Aleja Jana Pawła II 80,lokal 141 na 22 Pietrze. Jakie to szczęście ten internet wysłałem cv i przeszedłem wysublimowaną selekcję oraz zostałem zaproszony na spotkanie. Treść zaproszenia zawierała Pan/Pani więc wiadomo jaka to była selekcja ;( Praca w postaci prac biurowych i obsługi komputera, dzięki tej stronce wiem że mogę oczekiwać kolejnego call center oraz żałosnych pieniędzy. Co gorsza ludzie nie szanują czyjegoś czasu bo po co mam przyjeżdżać aby powiedzieć jedynie dziękuje i do widzenia, łatwiej od razu przedstawić warunki. Smutne mam nadzieję że pracownicy tego telefonium również będą tak ganiać jak psy za poszukiwaniem byle jakiej roboty. Apel! zamieszczajcie wszelkich pracodawców ślizgających się na gównie w necie to pomaga!!

Zostaw merytoryczną opinię o Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141 - Warszawa

Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Call center Jana Pawłą II 80 piętro 22 lokal 141