Opinie o Hektor hurtownia chemii gospodarczej w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hektor hurtownia chemii gospodarczej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hektor hurtownia chemii gospodarczej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hektor hurtownia chemii gospodarczej w Toruń

Zniesmaczony

Od stycznia 2024 najniższa wzrosła o 700 zł brutto. Tutaj wypłaty spadły w porównaniu z grudniem. HAŃBA. Premię przerzucili w podstawę, ale ważne że nowa Tesla stoi pod firmą. Życzę im wszystkiego co najgorsze w życiu.

Asia
@Marcinn

Czemu miałoby to być po złości, nie chcą się dogadywać w żaden sposób? Ktoś tu niżej pisał o zabieraniu premii, z jakiego powodu to zwykle robią? I jak już zabierają to wszystkim czy tylko wybranym stanowiskom?

Gregory

Pracowałem kilkanaście lat w tej fimie. Jestem starszym człowiekiem, niezbyt wymagającym. Wciąż mam kontakt z wieloma chłopakami z pracy i to co oni tutaj piszą to jest to stuprocentowa prawda. Notoryczny problem z urlopami. Chcesz iść na urlop? Kierownik odmówi, bo ktoś z drugiej zmiany ma wolne albo jest akurat dużo pracy (a mówią wciąż do znudzenia, że nie idzie sprzedaż). Miesiące zimowe to temperatura w okolicach 5 stopni. Ogrzewanie (które i tak słabo działa) wciąż jest wyłączane przez szefostwo lub kierownika. Latem ukrop - ponad 30 stopni i zaduch. Nawet nie zadbają o odpowiednie ubrania. O butach z blachą nawet nie wspomnę. Lepiej kupić wszystko co najtańsze. Wszędobylski kurz i brud. Zaplecza socjalnego brak - chłopaki sami sobie kupują mikrofalówke, toster itp. Szatnia wielkości schowka na detergenty dla sprzątaczki. Wypłaty tragiczne, premia ciągle ucinana. Podwyżkę najniższej krajowej traktują jakby to oni dawali a i tak mają z tym ogromny problem. Teraz podobno zabrali całkowicie premię, żeby dołozyć do podstawy 4300 brutto. Wciąz zachodzę w głowę jak ta firma funkcjonuje od tylu lat. Dorabiają się na dawaniu ochłapów pracownikom. Ale ludzie pracują, bo maja na głowie raty, kredyty, dzieci. Zero szacunku w rozmowie, ciągle patrzą z góry i obrażają. Najważniejsze, że ciągle sobie wyjezdżają i kupują nieruchomości oraz nowe auta. Inspekcja pracy jak wpadła to została podkupiona. Inspektor zmierzył temeraturę bezpośrednio pod nagrzewnicą i stwierdził że jest ponad 20 stopni a na magazynie było ledwie 7. Samochody towarowe kierowców złomy, którymi strach jeździć. Wózki widłowe tak samo - mają po 30 lat a przeglądy przechodzą chyba przez kopertę z rąk do rąk. BHP tak jak ktoś napisał niżej - na poziomie Rosji albo i gorzej. Niebezpiecznie na magazynie. Nawet pękniętą umywalkę od niskiej temperatury próbowali kleić. Ktoś miał pogrzeb następnego dnia to został zapytany czy nie może przełożyć, bo jest dużo roboty. Na chorobowym zabierają wszystko co się da, a ludzie chorują przez warunki w pracy. Za nadgodziny płacą ale jednocześnie ucinają premię. Najlepiej żeby ludzie za darmo przychodzili do pracy. Zero socjalu, zero premii świątecznej (udają że ich nie ma). Jak zdarzył się rok na palcach jednej ręki policzyć to dali 100 lub 200 zł uprzednio zabierając z i tak już ubogiej premii. A to tylko ułamek niektórych sytuacji, wierzchołek góry lodowej.

Mike

Pracowałem w tej firmie kilkanaście lat i świetnie wspominam ten czas. Rodzinna atmosfera

Zniesmaczony

@Zniesmaczony

O jakim stanowisku mowa? Znaczy, kto zarabia najniższą krajową? I jak rozumiem, teraz premii nie będzie, bo przeszły na poczet dorównania do minimalnej krajowej? Przez jaki czas będzie taka sytuacja, że premie będą wliczane w pensję, czy mimo tego na święta dają jakieś dodatki, czy nie?

UUU

Dali na święta 200 zł, które wzięli z premii. Oni myślą że zatrudniają kretynów. A wystarczy popatrzeć na poprzednie kwitki z wypłat.

Marcinn Nowy wpis

O trzymaniu na siłę po złości przez 3 miesiące wypowiedzenia nawet nie wspomnę

Asia Nowy wpis
@Marcinn

Gregory Nowy wpis

Mike Nowy wpis

Firma na witrynie zaznacza, że wykorzystuje wiele kanałów sprzedaży, jak infolinia, czy przedstawiciele handlowi. Godziny pracy konsultantów zostały zakreślone, jako 6.00 - 22.00. Ale z tego, co tu czytam, to wyrażane są opinie o nieciekawej atmosferze, obgadywaniu się pracowników, a także braku rozwoju. Napiszcie może, ile w takim razie wynosi pensja konsultanta i jak wdraża się tu do pracy świeżych pracowników? No i czy weekendy są wolne?

Firma Hektor hurtownia chemii gospodarczej poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Ilona

orientuje się ktoś może ile osób obecnie pracuje tu w hurtowni i jaka jest tak naprawdę rotacja? pytam, bo tak cyklicznie negatywy tutaj wpadały i ciekawa jestem czy faktycznie jest aż tyle odejść i jakie byłyby potencjalne warunki jeśli o prace chodzi. wiadomo także coś odnośnie podwyżek na kolejny rok?

...
@Ilona

won spamerze, nikt sie nie nabiera na wasze nabijanie odpowiedzi i fejkowe zainteresowanie firmą

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem najgorsi szefowie jakich można mieć szczególnie pan M. kierownicy plotkarze i (usunięte przez administratora) w firmie jest zimno pracownicy skarżą i obgadują się nawzajem finansowo brak słów zero jakiegokolwiek rozwoju ciągle narzekania ciągle niezadowolenia naprawdę omijać tą firmę jak plagę !!!

Koniec

Kilka zmarnowanych lat życia. Skrajne warunki latem i zimą, kurz, brud, smród na magazynie, krzywe drabiny i wózki z poprzedniej epoki, bhp jak w Rosji, szatnia dla 20 ludzi niewiele większa od kibla. Obłuda i kolesiostwo, problemy z urlopami i renta zamiast pensji.

@Koniec

Jak tak czytam te warunki to się zastanawiam jak wyglądała tu praca pod względem wydajnościowym. Zdarzały się często jakeś wypadki tytułu tego całego bhp? I jak to aktualnie wygląda, może jest nieco lepiej?

Nara

Jako kierowca nie wiesz nigdy gdzie pojedziesz dostajesz trase ale jak nie jesteś pupilkiem łysego t o przychodzisz rano i nic nie masz zrobione musisz wpierw robić za innych a dopiero potem swoje i wracasz 18 19 z trasy i nie masz siły na nic a rano od nowa i tak tydzień w tydzień za najniższa

Jo
@Nara

Prawda

Elżbieta
@Nara

To słabo jak nie wiesz nic. Słabo jak takie jest podejście szefa do tematu. Pracujesz tam jeszcze czy jesteś byłym pracownikiem?

Ca

Jak dostać się do tej firmy na magazyn? Bo na cv nie odpowiadają. Chyba pracują kobiety na magazynie?

@Ca

Daj sobie spokój uciekaj jak najdalej od tej firmy szkoda nerwów. Z burakami nie ma co.

@Zastępca kierownika

A opowiesz coś więcej o tym buraku? Bo ja widzę, że ostrą bekę chyba sobie tutaj na forum ciśniecie z kolegą w tych komentarzach. ;) Aż ciekawa jestem szczegółów skąd te żarty się biorą. ;p

Porażka, mamy końcówkę lutego a stawka wciąż 2800 brutto. Sztuczna premia, która idzie na poczet wyrównania do najniższej krajowej. Nie polecam

Zastępca kierownika

Na koniec usłyszysz że nie idzie ????????????

@Zastępca kierownika

No a jak, nie ma innej opcji xd

Serio tak robią? To wgl zgodne z prawem jest? :/

Co wchodzi w socjal Hektor hurtownia chemii gospodarczej?

Kierownik

Jest mikrofala, toster i czajnik, ale trzeba zrobić samemu zrzute i kupić

@Kierownik

Nie wspomniałeś o opalarce do podgrzania kiełbasy ha ha

Dajlak

Podstawa 2800, najnizsza krajowa wychodzi razem z premia uznaniowa. Zima na magazynie jest ponizej 10 stopni, problem z urlopami, na swieta zadnych bonow, paczek, nawet zyczen, NIC! Slyszysz tylko, ze nie idzie, nie oplaca sie, a za chwile wraca taki jeden z drugim z Dubaju i tnie premie. Nawet zwolnic sie ciezko, bo chamsko trzymaja do konca wypowiedzenia

Maria
@Dajlak

Czy kierownictwo robiło cokolwiek żeby poprawić warunki pracy zimą? Przecież nie powinno być tak, że pracownicy pracują w takiej temperaturze... A na jakiej zasadzie można uzyskać premie uznaniowe o których wspominasz?

Dajlak
@Maria

Kierownik cale zycie tu robi, zadnych spraw pracownikow nie poruszy, bo sie boi. Powie tylko tak szef, ja zrobilem szef, ja poszlem, znalazlem szef. Premia uznaniowa jak szef uzna, ze nie idzie, to jest na koniec miesiaca renta

Kierownik

Najtańsze lumpy z bazaru, które ciągle się drą i szybko śmierdzą

Kierownik

Powiem wam chłopaki, że nie idzie, słaby miesiąc, słabe dwudziestolecie. Firma jest w złej kondycji, a szef niebawem pójdzie z torbami xd

jcvd5

Nie polecam pracy w tej firmie kierownictwo szefostwo to jest wielka porażka szefowie a zwłaszcza jeden ma swój świat jednego dnia cie pochwali drugiego zniszczy psychicznie premie to jest żart na magazynie w zime jest strasznie zimno nie raz brakowało ciepłej wody czy ogrzewania w lato upał straszny szybko można zachorować pracodawcy w lato nawet wody dla pracownika nie załatwią żadnych dodatków na święta praca bez perspektyw żadej szansy rozwoju kierownicy obgadują każdego równo jedyny plus to wiekszośc pracowników z magazynu to wporządku ludzie zupełne przeciwienstwo kierowników czy szefostwa brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika omijać szerokim łukiem tą firme że to jeszcze funkcjonuje to jest cud

2 godziny

Właściciel wmawia 3200 na umowie Po czym daje 2600 na okres probny 3 miesięczny. Nastepnie jak zasłużysz to 2800 Szacunku brak, dziwne ze ta firma funkcjonuje z takimi założycielami. Obiecane premie w tysiącach a to tylko umowa na gębę. 2600 brutto i tego sie spodziewać można. Praca ze skanerem zbieranie zamówień. Nikogo nic ni3 obchodzi ważne aby robota była robiona.

Cat

Czy na magazynie pracują kobiety?

Czy można liczyć w Hektor hurtownia chemii gospodarczej na prywatną opiekę medyczną?

Jojo

Jak se sam zapłacićsz

Cleo

Nie idzie to motto przewodnie tej firmy. Zero szacunku zero jakich kolwiek praw pracownika (nie podoba się to wypad) zero socjal Morale pracowników minus 10 punktów. Jeden z wspólników zwany RUDYM największy buc i burak. Tyle w temacie tej firmy. Stracone parę lat pracy nikt tam się niedorobi chyba że garba.

Magdalena

@Abc a ciężko na tym magazynie w ogóle się pracuje ? Jaki jest Twój zakres obowiązków ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hektor hurtownia chemii gospodarczej - Toruń

• Jak się pracuje w Hektor hurtownia chemii gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Hektor hurtownia chemii gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hektor hurtownia chemii gospodarczej?

Hektor hurtownia chemii gospodarczej
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Szosa Okrężna 17A
    87-100 Toruń