Opinie o Hektor hurtownia chemii gospodarczej w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hektor hurtownia chemii gospodarczej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hektor hurtownia chemii gospodarczej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hektor hurtownia chemii gospodarczej w Toruń

Abc

Jesli nie zależy Ci na rozwoju osobistym, awansie, niestraszma Ci jest duchota latem i temperatury ponizej 10 C zima na magazynie oraz satysfakcjonuja Cie pieniadze zblizone do najnizszej krajowej to polecem prace na magazynie w tej firmie.

Bartek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Klara

Firma z tak długim stażem to z pewnością dobrze wam się pracuje i dlatego nie korzystacie z forum?

Fikcja

Tak tak

Firma Hektor hurtownia chemii gospodarczej poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
nick

ha ha ha Edyta czy czasem nie piszesz w imieniu właścicieli?? Sama chyba masz odmienne zdanie..... Wszelkie rozmowy nie mają sensu bo nikt nie słucha argumentów. Liczy się tylko kasa kasa kasa....

Edyta

@kacper69 czy widzisz dla pracodawcy jakieś wyjście, żeby pracownikom pracowało się lepiej? Może napisz tu swoje sugestie. Istnieje szansa, że Hektor hurtownia chemii gospodarczej zajrzy na to forum i przeczyta to i może wprowadzi w życie. Próbujesz?

kacper69

dział handlowy i logistyki to jakiś koszmar, normalnie (usunięte przez administratora) na kółkach, praca w ciągłym stresie , bałagan cenowy , system informatyczny tragedia , ta firma zatrzymała się w rozwoju 20 lat temu, odradzam pracę w tej firmie

Edyta

@Nivk a powiesz coś więcej o pracy w Hektor hurtownia chemii gospodarczej? Ważne, żeby było mało ogólników na forum, bo łatwiej szukać informacje o pracodawcy.

Nivk

Pracuje jakiś czas więc widzę syf atmosfera na zmianie jest spoko płaca to dno dlatego jest taka rotacja praca dla ludzi którzy mają niż na gardle dla tych bez doświadczenia i bez ambicji ja również stąd zmykam :)

Nivk

4r44

@jhbmnvm no tylko ze kazdy ma swoje zdanie i z cala pewnoscia musza byc jakies pozytywy tutaj takze..

paleciak

Jak zrobisz 30-40 nadgodzin to zarobisz może 2200 , zależne oczywiście na jakiej podstawie "siedzisz".... Bo jeśli na minimalnej, to pozdrawiam.... Twojego garba na plecach. Bez nadgodzin dostaniesz około 1650 zł. Wieczny problem z urlopami.... Praca dla ludzi bez perspektyw, niestety - taka prawda. Chyba że jesteś pupilkiem kierownika...

pipi

Tak przedstawiciel zarobi a reszta to dno

"wiodącym dystrybutorem" chyba któryś z szefów kazał pracownikowi opinie napisać :) , może i przedstawiciele zarabiają ale na kierowcy i magazyn szkoda gadać, poza tym liczą się też warunki pracy i to jak się traktuje ludzi.

poniżony

brak szacunku, brak perspektyw, totalny nieład.

RobRoy

Ludzie pracują bo muszą rodziny utrzymać, Ale buractwo pewnego rudzielca skutecznie zniechęca do pracy...

kojot

Znam tę firmę bardzo dobrze i nie polecam pracy w niej nikomu. Kiedyś było dużo lepiej. A teraz ani podwyżek, ani nawet funduszu socjalnego. Prawdziwy (usunięte przez administratora) Ocena niedostateczna.

Thorn

Zmarnowałem 3 lata w tej hurtowni . Totalny brak szacunku dla pracowników. Przez 3 lata żadnej podwyżki a płaca minimalna, ciągły stres. Jednym słowem [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!! Zainteresowanym mowie nie popełniaj tego błędu !!!!!!! pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Hektor hurtownia chemii gospodarczej - Toruń

• Jak się pracuje w Hektor hurtownia chemii gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Hektor hurtownia chemii gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hektor hurtownia chemii gospodarczej?

Hektor hurtownia chemii gospodarczej
1.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Szosa Okrężna 17A
    87-100 Toruń