migotka

Darzlubie

Opinie o migotka

migotka

Witam serdecznie, no i w końcu kaszuby ruszyły! Mamy czym się pochwalić. Nasza mowa i tradycje to super sprawa, jest co opwiadać i pokazać innym, jak to "z nama je" . Osobiście mieszkam za granica , ale jeszcze przed trzema latami biernie uczesniczyłam w spotkaniach KGW. Strasznie tego mi brakuje. Ludzie, towarzystwo,pomoc, wpółpraca łączyli sie wszyscy, krotko mówiąc jedna wielka rodzina. Chciałabym aby tak pozostało, gdy wrócę napewno nie odstapię od tego. Ludzie tworzą, bądżmy jednym z nich. Pzdrawiam serdecznie wszystkich zpomorza, głównie realizatorów programu CSBTV. Do u zdrzeni.

Zostaw opinię o migotka - Darzlubie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie migotka