PORCELANA ŚLĄSKA

Katowice

Opinie o PORCELANA ŚLĄSKA

AnDa

Takie zatrudnienie to tylko w Porcelana Śląska s.c. (Porcelana Śląska Park) lub Fundacja Giesche, An-Da. Tylko na czarno.

Hans

Wyzysk, brak szacunku dla pracownika i głównie zatrudnienie na czarno. Nikomu nie polecam pracy w żadnej z firm znajdujących sie na ul. Porcelanowej 23. Jedna klika i banda złodziei.

Honorata
@Hans 19.09.2014 00:01

I do tego cpalnia, a laska od ogarniania impre leży w biurze z organizatorami nawalina jak bela.

Zostaw opinię o PORCELANA ŚLĄSKA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PORCELANA ŚLĄSKA