Remontex Piotr Świderski

Świebodzice

Opinie o Remontex Piotr Świderski

zainteresowany

jestem zainteresowany ile tu mozna zarobić na rękę i czy dają umowe o pracę

As

Generalnie wydaje mi się, że warto próbować tutaj pracować, z wielu powodów, głównym wydaje mi się chyba ten, że płacą naprawdę dobre pieniadze, lepsze niż gdziekolwiek indziej póki co, a to jest plus

Marek

@dek, pewnie w Polsce to i tak nie zarobisz tyle co za granicą byś mógł, no ale rozumiem, że jakieś inne powody sprowadziły Cię spowrotem do kraju. Poza tym zastnawiam się jeszcze jakie konkretnie masz doswiadczenie, bo moze uda Ci się na jakieś wyższe stanowisko dostać, co? Warto próbować zawsze moim zdaniem.

edek

podłacze się pod ciebie tomek torchę, bo ja tez szukałem cokolwiek o tym Remontexie Pana Piotra Świderskiego ale totalna cisza, a w sumie moja branża. Niedawno wróciłem z roboty za granica wiec mma spore doświadczenie i w polsce chciałbym się załapać i znajomy coś wspomniał o tej firmie ale cisza w necie wiec nie mwiem co myślec...

panowie lepiej czują się za granicą,tam za partactwo dobrze płaca.

co szybko powstaje,szybko się konczy

widział ich - 2011-09-29 19:53:12 buraki i partacze ale o co chodzi?

widział ich

buraki i partacze

znajomy - 2011-07-09 20:14:45 Panowie bardzo szybko robią,nie tak jak u siebie w domu bo tam trzeba dokładnie!Ale ogólnie dla nie wymagającego to przejdzie.Na pewno trzeba dobrze zapłacić.Materiały po ich stronie,ale super! Polecam! Nerwy w kosz! Jak szybko robia to jak mogą dobrze zrobic??? Robota dla mało wymagajacego lub ślepego!!!

znajomy

okolice świebodzic - 2011-06-01 21:14:27 Popieram opinie powyżej! Pomyśl później rób! Myślenie nie jest ich mocną stroną

okolice świebodzic

Popieram opinie powyżej! Pomyśl później rób!

OSZUKANY

Przestrzegam wszystkich chcących zlecać prace remontowe p.(usunięte przez administratora) i jego szwagrowi p.(usunięte przez administratora) ze Świebodzic. Zgrywają bardzo miłych na początku a potem pokazują swoje oblicza - dobry bajer podstawą sukcesu. Jeśli ktoś akceptuje ich słabą jakość to są super ale jeśli chcesz mieć dobrze wykonany standard to zrobią z ciebie idiotę. Zlecającego mają za gamonia, który nie zna się na jakości prac. U niewymagających im się udaje, wpierając że tak się robi albo w projekcie tak było. Ale jeśli chcesz mieć standardowo wykonane roboty to się rozczarujesz. Obaj mają się za fachowców a nie potrafią wykonać poprawnie najprostszej pracy np.zabudowy lub ścianek z g-k aby płyty nie pęknęły lub aby nie było widać wszystkich połączeń, płytki po czasie odpadają, ściany po malowaniu mają gluty, prace są nie skończone itd,itd,itd... Robią po swojemu nie uzgadniając ze zlecającym, najlepiej za plecami aby nie zauważyć bubla do czasu zapłaty, a później nie się wali. Prace wykonują tak jak im jest wygodniej i szybciej, idą na łatwiznę aby szybko. Jak coś jest nie tak to zwalają na złe dostarczone materiały lub tak im kazano robić lub w projekcie tak było. Jeśli trzeba im dostarczyć materiały to zero zaplanowania, dezorganizują zlecającemu zaplanowany czas bo ich czas jest ważniejszy. P.(usunięte przez administratora) jest elektrykiem ale z elektryki to tylko kable może wrzucić do bruzdy i to trzeba pilnować bo może braknąć jedej żyły, podłączyć dobrze zabezpieczenia w rozdzielnicy to już za trudne. A za wszysytko trzeba extra zapłacić bo mają się za fachowców o b.dużym mniemaniu. Jak kasę dostaną to jak trzeba usunąć usterkę nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile mają to w d...e. Nie wywiązują się z zakresu umownego do końca wpierając, że już za dużo zrobili. Chętnie pokażę ich buble w realu, nie da się tego ukryć. Tak naprawdę jest to firma "drucik", która dopiero powstała dwa miechy temu i próbuje jak pijawka szukać zleceń na terenie Wrocławia. Panowie z Remontexu spadajcie do siebie na wiochę partaczyć robotę i cwaniakować my tego tolerować nie będziemy.

Zostaw opinię o Remontex Piotr Świderski - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remontex Piotr Świderski