E.S.G UNION JOB

Łódź

Opinie o E.S.G UNION JOB

czesc czy mozesz podac wiecej faktow na temat tej firmy we francji rbrt300@gmail.com

JEZELI KTOŚ SIE WYBIERA DO FRANCJI Z TEJ FIRMY NIECH UWAŻA NA PRACUJĄCEGO TAM POLAKA FACET SKŁADAŁ KIEDYS LEMIESZE W P.G.R TERAZ UWAŻA SIĘ ZA FACHOWCA I Z JEGO OPINIĄ LICZY SIĘ WŁAŚCICIEL FIRMY BOI SIĘ ŻE KTOŚ BĘDZIE LEPSZY OD NIEGO I ŻE GO WYLEJĄ ROBI WSZYSTKO ŻEBY ZŁAPAĆ KOGOŚ NA POMYŁCE I ODRAZYU KAPUJE LUDZIE ROBIĄ TAM PO TYGODNIU I DO POLSKI .BARDZO WREDNY TYP.JEŻELI CHODZI O MIESZKANIE TO PUSTOSTAN JEST ŁAGODNYM OKREŚLENIEM W JEDNYM POKOJU TO NAWET NIE MA ŚWIATŁA O SZAFKACH NA UBRANIE TEŻ NIE MA MOWY I KRZESŁACH JEST TYLKO ŁÓŻKO .JEDNO JEST O.K WYPŁATA NA CZAS

Zostaw opinię o E.S.G UNION JOB - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E.S.G UNION JOB