Biuro Promo Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Biuro Promo Sp. z o.o.

Patrycja

Dobry kontakt telefoniczny ze zleceniodawcą, godziny pracy w normie, aczkolwiek... stawka godzinowa nie jest aż tak satysfakcjonująca. Pracowałam za pośrednictwem Biuro Promo jako pracownik hali Tesco. Polecam jako Agencje Pracy Tymczasowej, ale zwracajcie uwagę na zlecenia jakie bierzecie.

Czekamy na nowe informacje o firmie Biuro Promo Sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw opinię o Biuro Promo Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Promo Sp. z o.o.