Atest Słomian Tadeusz

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Atest Słomian Tadeusz

były pracownik

To prawda firma ma sprawę w sądzie za długi, windykator zajął już auta i dom, ale o dziwo oni dalej zatrudniają nowych kudzi i im nie placa bo przecież 300 zł słownie trzysta złotych na miesiac to nie pensja a na resztę trzeba czekać

Życzliwy

NIE POLECAM !!!! Firma nie płaci pracownikom, dostawcom, jest na skraju bankructwa. pracowałem w tej firmie i nie miałem pensji przez pół roku, ciągłe obiecanki ze jutro dadzą wypłatę, lepiej iść na bezrobotne niż tam pracować bo zasiłek jest a pencji w Atescie nie ma nigdy Wiem, że maja sprawy w sadzie za długo Ostrzegam nie idzcie tam do pracy!!!

Zostaw opinię o Atest Słomian Tadeusz - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atest Słomian Tadeusz