Kelvatek Polska

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Kelvatek Polska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kelvatek Polska

henryk

Biuro Kelvatek w Krakowie otworzono w 2010 roku, do 2013 jakieś komentarze były, teraz cisza. Powiedzcie jak tu teraz z atmosferą, bo chyba dobrze - na www jest zdjęcie uśmiechniętego całego teamu.

prawnik

Proponuję wstrzemięźliwośc w tego typu opiniach. Został Pan zwolniony za porozumieniem stron, pomimo poważnych kwalifikacji do zwolnienia dyscyplinarnego. Proszę uszanowac gest pracodawcy. Od początku istnienia firmy w Polsce (6 lat), oprócz powyżej wspomnianego incydentu, nie zwolniła się (i nie zwolniono) ani jednej osoby z firmy, co jest dośc wymownym kontrargumentem. Pozdrawiam!

ktos

a możne po prostu ktoś wylewa pomyje na firmę tylko dlatego ze nie umiał współpracować z ludźmi lub nie nadawał się do tej roboty? To że firma istnieje na rynku i nadal zatrudnia świadczy o tym ze zaraz zbankrutuje? Brednie, polecam autorowi tej opinii iść do lekarza

kezcinreip

Aż tak źle jest w Kelvateku? ZTCW, przynajmniej w software pracują tam kumaci ludzie z doświadczeniem ( Motorola, IBM, Unicard :) ) i to raczej nie jest duży zespół. Beznadziejny musi być managment jeśli ktokolwiek narzeka. To przynajmniej zarobki muszą być dobre, skoro ludzie tam siedzą.

programista

Work in Kelvatek Poland is based on ADD system of software management: "Asshole Driven Development (ADD) – Any team where the biggest jerk makes all the big decisions is asshole driven development. All wisdom, logic or process goes out the window when Mr. Asshole is in the room, doing whatever idiotic, selfish thing he thinks is best. There may rules and processes, but Mr. A breaks them and people follow anyway."

programista

Zdecydowanie nie polecam firmy Kelvatek Polska z biurem w Krakowie. Prowadzą ją osoby do tego zupełnie nie nadające się, nie znające się na pracy programistów, nie szanujący własnych pracowników. Kompetencje się tam zupełnie nie liczą, tylko podlizywanie do szefa jest w cenie. Manager odziału w Polsce to kompletny kretyn, który za swoje błędy, beznadziejne pomysły i nieudolność obarcza technicznych liderów i deweloperów. Firma jest źle zarządzana, jest bez przyszłości i niedługo zbankrutuje. Dotyczy to wszystko zarówno oddziału w Polsce jak i siedziby głównej w Irlandii Północnej.

Zostaw opinię o Kelvatek Polska - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kelvatek Polska