PHU IWO Iwona Garczarek - Ciekot

Gliwice

Opinie o PHU IWO Iwona Garczarek - Ciekot

kuba

Witam, widzę, że sytuacja na forum od dawna nie ulega zmianie :) może ja będę miał więcej szczęścia niż @kalio. Chciałem do nich aplikować, ale nie widzę aktualnych ofert pracy, może ktoś, coś wie?

jasiu

FIRMA,PRYWACIARZE ZADUFANI W SOBIE MYŚLĄ ŻE WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALI,WYMAGAJĄ SZCUNKU DLA SIEBIE ALE GO NIESTETY DLA INNCH NIE MAJĄ.WYMAGAJĄ SUPER PRACY DYSPOZYCYJNOŚCI ZA MARNE JAK NA TĄ BRANŻĘ PINIĄDZE.LUDZIE Z KTÓRYMI PRACOWAŁEM OK.ALE ŻAL MI ICH.CIEKOTY OBUDŻCIE SIĘ,SZNUJCIE TROSZĘ LUDZI PŁAĆCIE GODZIWE PIENIĄDZE.KAŻDE DOBRO DANE WRACA DWA RAZY,A ZŁO WYŻADZONĘ INNYM MŚCI SIĘ!!!

kieras

Firma godna pożałowania.

Zostaw opinię o PHU IWO Iwona Garczarek - Ciekot - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU IWO Iwona Garczarek - Ciekot