Aurelius Interactive

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Aurelius Interactive

Daniel

Niezastąpiona atmosfera, wspaniali ludzie i ta pyszna, świeżo wypalona kawa ;-) Do tego uczciwe zarobki adekwatne do umiejętności, ugodowy Prezes i fajna lokalizacja firmy. Jeśli jesteś ambitny, szukasz dobrej i stałej pracy, oferta Aurelius Interactive jest zdecydowanie dla Ciebie :) mój staż to ponad 8 lat :)

Edyta

Jestem pracownikiem Aurelius Interactive od niedawna, ale z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i pracodawcę. Panuje tu czysta, luźna atmosfera. Nie ma "głupich pytań". Masz wątpliwości- pytasz. Cały team jak wymaga tego sytuacja spina poślady i pracuje. Jak mamy chwile to jest kawka, ciasteczko. Pracownicy i szef znają się na swojej robocie. Ciesze się, że tu trafiłam :) Przydałaby się tylko jakaś integracja :)

Czy twoim zdaniem firma Aurelius Interactive ma coś do ukrycia? Napisz co powinny wiedzieć osoby szukające zatrudnienia u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Aurelius Interactive - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aurelius Interactive