Schwenk Insulation Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Schwenk Insulation Sp. z o.o.

M jak Michał

Witam,czy Możesz mi coś więcej powiedziec o tej firmie? Obecnie będe próbował zdobyć tam pracę,ale jak czytam Twoje słowa,zastanawiam sie o co tam chodzi. Pracowałem dla uznanych marek w budownictwie i nie chciałbym sobie spaprac CV jakimś bublem.Bede czekał na Twoją dalsza opinię lub pozostaw kontakt na @. dziekuję.

załamany

To jest jak czeski film!!! Zatrudniają, obiecują a towaru nie mają !!! Możesz być mistrzem świata w sprzedaży a bez towaru nic nie zarobisz. Jakim cudem "Prezes" jeszcze jest na swoim stanowisku?? To jakaś wielka pomyłka. Ludzie z zaburzeniem jaźni powinni być izolowani a nie zarządzać takimi przedsiębiorstwami

Zostaw opinię o Schwenk Insulation Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schwenk Insulation Sp. z o.o.