Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o.

jhjm

w niektórych zawodach faktycznie widać tą dyskryminajcję @barbara. Nie mówie że tak jest w tej firmie, ale często bywa, że panowie na tych samych stanowiskach zarabiaja więcej niż panie i to jest bardzo niesprawiedliwe moim zdaniem. No bo niby czemu tak jest?

Brodo

Wydaje mi się, że schludność to podstawa w każdym przypadku... ;) a znajomi, którzy współpracują z biurem scee też odnieśli takie wrażenia jak ja, dotyczącej doboru pracowników. Btw wątpię, aby wygląd modela był porządany w emarketingu...

brodo

Szkoda, że jednym z kryteriów przyjęcia jest atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Polecam odwiedzenie biura w Warszawie, aby się o tym przekonać. Rekrutacja na niskim poziomie - po spotkaniu w biurze zero odzewu ze strony firmy.

Zostaw opinię o Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o.