Kraków

Opinie o Pracownia Biochemii i Pracownia Analityki Ogólnej w Zakładzie Diagnostyki przy ul. Kopernika 15b

Anna

Praca jest ok. Minusem są niskie zarobki, a przede wszystkim fatalna atmosfera w zakładzie. Obłuda, fałsz i donosicielstwo na drugiego jest codzienną praktyką w tym zakładzie. Zero koleżeństwa i współpracy. Niektórzy naruszają regulamin pracy. Kierownictwo widzi tylko to co chce widzieć. Brak dyscypliny i obiektywnej oceny pracowników.

Zostaw opinię o Pracownia Biochemii i Pracownia Analityki Ogólnej w Zakładzie Diagnostyki przy ul. Kopernika 15b - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Biochemii i Pracownia Analityki Ogólnej w Zakładzie Diagnostyki przy ul. Kopernika 15b