ERONTRANS SP. Z O.O

Pruszcz Gdański

Opinie o ERONTRANS SP. Z O.O

Edyta

@CHRIS nawiązując do Twojego wpisu, mógłbyś opisać rozmowę kwalifikacyjną, którą odbyłeś w ERONTRANS SP. Z O.O Jakie wrażenia na Tobie wywarła? Satysfakcjonowały Cię zaproponowane warunki zatrudnienia?

kolega

to jz nic nie rozumiem, jedni mówią, że ok a tu ostatni wpis, że nie ok? to jak to jest

CHRIS
@kolega 04.11.2017 09:30

Kolego odpowiedź nasuwa się sama. Jest tak jak wszędzie. Są ludzie którzy chcą pracować i są zadowoleni a są tacy którym nic nie pasuje. Jeżdżę u Erona dłuższy czas i nie narzekam. Tabor nowy, kasa na czas, system pracy również ok. Najlepiej idź na rozmowę i sam zdecyduj. Nie ma co sugerować się opiniami.

German

Nie polecam tej firmy. Uzgadniaja stawkę po zrobionym kursie obcinka. Dużo kierowców narzeka. Jak macie inna firmę idźcie do innej. Ja teraz jeżdżę dla Niemca i bardzo chwałę sobie.

John

Powiem tak,jezdze nie długo u Erona wczesniej jezdziłem u niemca ,pieniądze te same ale weekendy w domciu ,sprzęt nowy ,wypłata na czas to czego jeszcze mam oczekiwać

tom

TOM u Erona jeździ się dobrze, kasa na czas - system pracy masz taki jak się dogadasz. Co najważniejsze to, że jeździsz stary a nie czekasz na telefon kiedy wyjedziesz.

kierowca

Koledzy a jak jest u nich z kierowcami i jakie maja zarobki czy ktos moze podpowiedziec bo chcialbym do nich sie zglosic.

Edyta

marcela, lady dziękuje za Wasze komentarze! :)

lady

marcela ma rację. Spedycja nie dla mięczaków, zostają twardziele. Edzia, atmosfera jest całkiem spoko. Jeśli szukasz pracy w której dużo się dzieje to aplikuj i nie kieruj się komentarzami.

marcela

Gandzia, sieje niezłą propagandę. Biedna miała niemiłe doświadczenie i teraz psuje opinię. A może tak samą siebie weź na świecznik, spójrz w lustro i pomyśl co z Tobą jest nie tak, że aż tak bardzo się zawiodłaś. A Ty Edzia idź lepiej i sama się przekonaj jak tam jest.

Edyta

Gandzia, czyli jak tam jest?

Edyta

Jedna z ofert pracy dotyczy stanowiska Spedytora kolejowego. Ogłoszenie już dość długo jest aktualne. Odbywały się już jakieś rozmowy? Czy wiadomo ilu osób poszukują na to stanowisko?

Gandzia
@Edyta 27.02.2017 14:46

Szukają cały czas bo jest duża rotacja. Spedytorzy odchodzą jak widzą jak tam jest a dodatkowo jak rozmawiają to nigdy nie podejmą konkretnej decyzji czy ten ktoś będzie na spedycji czy jednak pójdzie do innego działu.

zorro

jezu pelle to z jakiego powodu ty jestes zadowolony

yaga

powiem tak - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. więc kto chce pracować to tak właśnie będzie. znam całą masę ludzi po prostu nie zadowolonych z życia, a to chyba tylko dlatego, że zapominają co w życiu ważne.

bogdan

stworzyc liste kto tam juz pracował to długość od gdańska do zakopanego

zyga

A jak jest z dyspozytorami w Erontrans, ile zarabiają?

stefan

oj xxx, miałeś złe doświadczenie niestety, natomiast ciekawi mnie z czego to wynikało? może kulałeś jako pracownik, hm....? ja zawsze mam pensję na czas

yaga

w 100% wypłacalna firma, kasa zawsze na czas. zarobki na miarę obecnych czasów

kermi

masz facet rację!!!!!!!!!11

spedytor

Składam papiery na spedytora. Czy ktoś wie ile spedytor zarabia i jakie są warunki? Dziękuję z góry

Pele

Jeżdzę dla Erona prawie 9lat, jeśli komuś zależy na pracy i CHCE PRACOWAC to bedzie zadoolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bohdan
@Pele 19.12.2014 20:42
Jeżdzę dla Erona prawie 9lat, jeśli komuś zależy na pracy i CHCE PRACOWAC to bedzie zadoolony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

Ja pracowałem u nich prawie 6 lat, czasem było bardzo ciężko ale jak się chce to można sobie poradzić i nie zwolniłem się bo mnie oszukiwali ale z powodów zdrowotnych czyli zaniedbanej sprawy. I obecnie prawdopodobnie bym do nich wrócił.

yaga

większość z tych wpisów mija się z prawdą. ludzie, którzy szukają łatwej i przyjemnej pracy za nielką kasę. JAK TO MÓWIĄ DUŻO ZAROBIĆ I SIĘ NIE NAROBIĆ.

księgowa

hej, właśnie dzisiaj otrzymałam zaproszenie na rozmowę w sprawie pracy w dziale księgowości w Erontransie. Czy ktoś mógłby napisać mi jak wygląda praca w tym dziale w tej firmie i czego można spodziewać się na rozmowie o pracę. Serdecznie pozdrawiam

jaś

pozdrawiam i odradzam pracy, co to jest za wpis. miałeś złe doświadczenia chłopie i tyle. pracuję dość długo w Erontrans żeby zdementować Twą opinię. kto chce pracować to zawsze się dogada. ja jestem zadowolony i polecam. spoko firma

Janek

witam, rozważam propozycję pracy u nich jako przewoźnik. po tym co czytam mam watpliwosci czy podjąć tą pracę. czy ktoś w Was pracowal u nich w podobnym charakterze ( przewoźnik krajowy z własnym autem). prosze o Wasze opinie.

leo
@Janek 17.02.2015 15:08

praca ok kasa na czas

BRUMBRUM

u erona jeździ się, ale tylko tyle.(usunięte przez administratora) Jeździłem..... ale u innych też nie wiele lepiej. eron to poziom cenowy waltera.

trans jak

Witam. Jak jeździ sie u erona ze swoim sprzętem?

nowy

Jakie sa zarobki w erontrans na magazynie w woli bykowej ktos wie?

brodaty

Czemu nie składasz podania. Złóż. Powiem tak, nie pracowałem w tej firmie i nie znam nikogo, kto pracował i tylko z ciekawości tu jestem na forum. Natomiast przejrzałem fora mojego obecnego i poprzedniego pracodawcy i powiem ci tak: najcześciej opinie wstawiają ci, którzy zostali zwolnieni bo byli słabi, alebo ci, których niedługo zwollnią. Ja tam nie pisałem na swoich pracodawców. Mogłoby sie coś zmienić, ale kurcze to ich firma oni decydują a mi jak źle to bez urazy odchodzę. Zadowoleni ludzie zazwyczaj nie maja czasu na takie pisanie bo mają rodziny i oprócz udanego życia zawodowego jeszcze osobiste, a to b. często idzie w parze.

Gall

Chcialem tam zlozyc papier ale widze ze chyba sie wstrzymam

lud

(usunięte przez administratora)Panowie jak się lepiej opłaca na działalnosci;za kilometr czy od fraktu i ile za co powinno byc,Kto mi podpowie?

Waldi

witam, to jakie w koncu sa zarobki? 2500zł sie wyciagnie bez problemu?, chodzi oczywiście o prace spedytora.

Zostaw opinię o ERONTRANS SP. Z O.O - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERONTRANS SP. Z O.O