psj dach

Bydgoszcz

Opinie o psj dach

Chętny do pracy

Szkoda, że pracownicy nie chcą pisać swoich opinii. Od dawna nikt nie pisze i zastanawiam się jaka jest przyczyna?

Iwona

Usłyszeliśmy sporo od potencjalnych klientów PSJ Dach. Chętnie dowiemy się więcej o obecnej sytuacji w firmie od jej pracowników. Na jakie warunki pracy można obecnie liczyć? Co można uznać za największy plus pracy w firmie? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które właśnie poszukują nowego miejsca pracy.

adam

ooo, rufus, chyba z nieba mi spadłeś - masz może wiadomości jakieś lub może swoje doświadczenie z produktami, materiałami, pokryciami dachowymi od psj dach z Bydgoszczy konkretnie? bo chce pokryć dach w nowym domu i chciałbym wysokiej jakości materiałó użyć, bo to mój pierwszy dom i cena nie gra roli. Ale chciałbym mieć gwarancje na produkt. Czy psj to oferuje?

bilgun
@adam 26.03.2015 03:47

mój pierwszy dom :) widzę , że plany są na kilka jeszcze własnych w przyszłosci. To współpraca z PSJ Dach może Ci się rzeczywiście przydać jakaś bardziej długotrwała

mówi

Ja się zastanawiam czy w ogóle ktoś tu jest zatrudniony. Tak mało opinii jest tu dodanych, a zawsze więcej pytań. Zgodnie z krsonline działalność normalnie funkcjonuje http://www.baza-krs.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=39464:psj-dach-strzelecki-spolka-jawna&catid=3185:bydgoszcz&Itemid=3 Tylko dlaczego ludzie się tutaj nie mogą wypowiedzieć i podpowiedzieć czegoś na temat firmy....

rufus
@mówi 11.12.2014 10:25

ta firma to nie lada specjalista od dachów. Obserwowałem firmę od dłuższego czasu i muszę przyznać , że podobają mi się ich realizacje. Zastanawiam się tylko czy PSJ Dach jest w stanie również wesprzeć większe firmy w duzych przedsięwzięciach , bo póki co widziałem tylko ich nieduże realizacje niestety

Magda

Witam wszystkich którzy pracowali w PSJ Dach od początku.Było OK wtedy, jak jest teraz nie wiem. pozdrawiam szefostwo.Witam MD jak się domyślam pozdrowionka ijak się w życiu dzieje?? Magda B

o:)

[usunięte przez moderatora] i co Ty na to.....?chyba sam przekonałeś się jak szybko można stracić zaufanie ludzi i ich szacunek? Żal mi ciebie bo z natury dobry chłopak jesteś tylko kasa wypaczyła Twój pogląd na życie.Powodzenia życzę!!

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Oszukuja pracownikow jak rowniez firmy z ktorymi wspolpracuja. Jesli ktos pracowal dluzej wie o co chodzi

Banda złodzei i oszustów. Naprawde nie polecam tej firmy nikomu

golu

odszedłem sam z powodów osobistych, a pracowałbym dalej bo było w porządku

golu

To ja pisałem opinie o dietach tak więc nie trafiłeś z określeniem osoby piszącej.Moje inicjały to [usunięte przez moderatora]. jeżeli pracowałeś w tej firmie to już wiesz kim jestem. Pracowałem u nich w 2009 i diety były płacone na czas i to 2 razy w miesiącu anie jak w innych firmach raz na miesiąc i wszystko mi się zgadzało jak już wcześniej pisałem

oszusci [usunięte przez moderatora] Diety może i były na czas, ale nigdy se nie zgadzały

golu

Nie zgadzam sie diety byly na czas i wyplaty

To czemu tak dlugo tam pracowales

komancz

banda zlodzieji..obiecuja gory zlota...malo placa...co rusz to walek...jak sa wyplaty to podstawa idzie na konto...potem zebranie w biurze...pojedynczo...kto wiecej sprzeda ludzi wiekksza premie otrzyma...szczerze nie polecam...lepiej isc snieg odgarniac....powaga

brygadzista

niestety to wszystko prawda co piszą o tej firmie ,pracowałem tam rok banda hahmętów

ta firma to tragedia nawet na dietach oszukują myślą tylko jak [usunięte przez moderatora] wypłatę razem z tym panem [usunięte przez moderatora] śmiesznym

Mam nadzieje, ze wkrotce sie rozpadna podobna jednego z założyceli tez juz sie oozbyli. Co za [usunięte przez moderatora] ;)

Sprawa w toku.Niedaruje im. Jeśli wiesz cośna ich temat napisz eneilo@o2.pl

Jestem żoną byłego pracownika tej firmy, żal mi tych chłopaków którzy pracują u [usunięte przez moderatora] za psie pieniądze i złe słowo.Mam nadzieję że już za chwilę samowola SZEFÓW dobiegnie końca, a wy Panowie pracujący u [usunięte przez moderatora] i spółki znajdziecie pracę w normalnej firmie gdzie wszyscy traktowani są po ludzku.

mówią że płacą od metra a suma sumaru dadzą ci 6 zł na godzine i poiwedzą że i tak za dużo zarobiłeś

rowniez nie polecam

...

Nie polecam

Kuba

95% pracownikow tej firmy jest oszukiwana przez prezesow tej firmy. Nie polecam

Pracowałam w tej firmie jako sekretarka. Jedyną rzecza, którą zajmowali sie właściciele tej firmy to w jaki sposób oszukiwac pracowaników. Jednym z moich zadan było wyszukiwanie kruczków prawnych na danych pracownikow. Zadnemu ze zwalnianych pracowników nie wypłacano ostatniej wypłaty. Jeśli chciałbyś się zatrudnic w tej firmie dwa razy sie zastanów.

wiem co mowie

Praca w firmie psj dach (usunięte przez administratora) jest jak zły sen lub jak sen wariata. Takiego snu lepiej nie mieć - to oznacza, że w firmie psj dach (usunięte przez administratora) lepiej się nie zatrudniać.

zick

Ta firme omijajcie szerokim łukiem. Jesli nie wiecie dlaczego przeczytajcie powyzsze opinie.

Zero szacunku dla pracownika, beznadziejnie warunki brak pakietów socjalnych ,najlepiej to byc 24 godz. dyspozycyjnymi. Ilosc pracownikow nie adekwantna do powierzonych obowiązków. Problem z urlopami,czy dniem wolnym. jednym slowem nie polecam! Tak jak kolega napisał wyżej banda dorobkiewiczów.

Na szerokim rynku usług budowlanych nie ma chyba tak niekompetentnych ludzi jak szefostwo PSJ DACH, pogratulować można im tylko braku szacunku i złodziejskich manipulacji względem pracowników. Banda dorobkiewiczów i pozerów bez przyszłości.

Pracowników traktuja jak sw[usuniete przez admina] Naprawde nie polecam. Szefostwo nie liczy sie w zaden sposób z pracownikami

Zahart

firma krzak

Zostaw opinię o psj dach - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie psj dach