F.H. DAFFI

Toruń

Opinie o F.H. DAFFI

grrrrr

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciele szukają pracowników wyłącznie na okres trzech miesięcy, po tym okresie nie przedłużają umowy podając absurdalne powody lub proponują warunki znacznie gorsze niż na umowie próbnej. Do tego kombinacje z czasem pracy, z czasem urlopów. Odradzam pracę tam, Szkoda czasu.

przedstawiciel

Cześć, możę ktoś się wypowiedzieć jak się pracuje w firmie DAFFI? Jak wygląda rekrutacja na przedstawiciela handlowego? Jaka atmosfera, rotacja pracowników, narzędzia pracy, zarobki itp?

Zostaw opinię o F.H. DAFFI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. DAFFI