Art-Fruit s.c.

Toruń

Opinie o Art-Fruit s.c.

wit.

no masz rację, że kierownik odpowiada za cały zespół, ale również zespół odpowiada za swoje działania, to oczywiste dla mnie. ja polecam to miejsce, bo mimo że presja czasu to dużo doświadczenia się łapie

Anna

Pani Marzena już dawno nie jest pracownikiem Art Fruit. Jak powiedziała Kama ,,czasem wystarczy szczera rozmowa'' i problem rozwiązany.. Kierownik to nie święta krowa, to tylko ktoś reprezentujący za cały zespół...

Erika

Spokojnie można by było ta kierowniczke na Lubicz o mobing na pracownikach oskarzyc. Pokazując nawet listy które pisała. Ludzi traktowała strasznie to było jakieś nieporozumienie. Tacy ludzie nie powinni być kierownikami.

Alutka

Pani Marzena która była kierowniczką na Lubicz była najgorszą. Wszystkich traktowała z góry pisała karteczki które zotawiała na rano aby dana osoba je przeczytała która będzie otwierać w tych liscikach używała niecenzuralnych słów.

Pracowałeś już w firmie Art-Fruit s.c.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum i pomóż innym podjąć najlepszą decyzję.

Zostaw opinię o Art-Fruit s.c. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Fruit s.c.