4w consulting & nieruchomosci

Wrocław

Opinie o 4w consulting & nieruchomosci

dawid

a na jakie stanowisko @benek starasz się o zatrudnienie?

nie wiem jak traktuje pracownoków ale mogę powiedzieć, że klientów na pewno nie profesjonalnie. Pierw dzwoni ze bedzie, potem dostaje smsa ze jest gdzies indziej i czeka, potem, jakiś chłopak się umawia a w końcu nikt nie przychodzi...

Praca dla ( usunięte przez administratora )(24w) wyglądała następująco: 1. Brak ustaleń co do zasad pracy (brak przerwy, umowy a o wynagrodzenie trzeba się prosić) 2. Dezorganizacja i bałagan panujący w każdym kącie biura (dokumentacja jest prowadzona niechlujnie i niestarannie) 3. Niski poziom komunikatywności pracodawcy co było skutkiem licznych niedomówień ze strony pracodawcy 4. Pracodawca nie potrafiący zarządzać swoją pracą jak i pracą podwładnych (pracodawca za swoje niedociągnięcia obwiniał wszystkich naokoło nie patrząc na własny sposób pracy) 5. Pracodawca przyjmuje pracowników na dzień próbny bez jakiegokolwiek wynagrodzenia co jest nie zgodne z prawem. 6. Pracodawca użył siły fizycznej względem swojego byłego pracownika czego świadkiem były 3 osoby w tym osoba przebywająca na próbę. 7. W biurze panuje nerwowa atmosfera, agresywny stosunek do poszczególnych pracowników, okazywanie frustracji, podnoszenie głosu na innych. Moja rada: OMIJAJCIE TĄ KOBIETĘ I JEJ BIURO!!!!

Wszystko co jest opisane negatywnie na temat tego biura to 100% prawdy. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w biurze.A właścicielka biura no cóż można powiedzieć tyle że jest. Współczuje wszystkim tym co robią z nią interesy dotyczące nieruchomości trzeba uważać żeby nie być oszukanym i bardzo naciąga swoich potencjalnych klientów.

Radosna

Ciągłe problemy z wypłatą wynagrodzeń/trzeba się pilnować żeby nie zostać oszukanym przy wypłacie. Wykorzystywanie pracownika i złe traktowanie. ( usunięte przez administratora ) Krzyki, obrażanie i obgadywanie za plecami jest u tej pani normą. Pomimo wykształcenia wyższego( usunięte przez administratora )nie potrafi zarządzać firmą, posiada luki w wiedzy - dyplom raczej kupiony niż zdobyty cieżką praca. Są tu problemy ze sprzetem niezbędnym do pracy (komputery, aparaty fotograficzne, oprogramowanie, nawet papieru do drukarki często brakuje). Bez problemu można się tu nabawić nerwicy. Stanowczo odradzam i nikomu nie życze takiego pracodawcy.

Zostaw opinię o 4w consulting & nieruchomosci - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4w consulting & nieruchomosci