Inet s.c.

Opinie o Inet s.c.

nowy

a ja tam nie narzekam

szukacz

Pracowałem u Kulki, żadnego szacunku do człowieka, wypłata oczywiście pod stołem. Szukam roboty i czytam tu różne opinie dochodze do wniosku że chyba w Sieradzu nie ma uczciwej kasy w uczciwej firmie

były

Nieterminowość to jedno, drugie to, duża część jest płacona pod stołem. Niestety często w dużo niższej wysokości niż umówiona wcześniej. Szczerze nie polecam nikomu pracy u Pana Werbickiego.

moherowy beret

praca super 17 pln na czysto,8 godzin pracy..potem nadgodziny...super aaaaahahahahahaha

byly

pracujesz za dietę i nocleg

ulala

Firma "krzak". (usunięte przez administratora)pracowników. Najniższa krajowa na umowie. Nie polecam.

BYŁY

Macie rację. Też tam robiłem. Trzeba tańczyć, tylko nie wolno podskakiwać. Na kwicie najniższa krajowa a reszta pod stołem. Jak się nie podoba to wypad. Nie wolno mieć własnego zdania, a tym bardziej wypowiadać je na głos.[usunięte przez moderatora] Fakt, kabli tam nie brak, nie tylko takich do instalacji. Nie polecam iść tam do pracy.

blady

Sami [usunięte przez moderatora]!!!!! Przy zgrabianiu liści zarobisz więcej !!!!!

anonimek

Nie polecam nikomu. Chory system wynagrodzeń (tak samo jak i prezes...). Nie ufaj tam nikomu bo Cię [usunięte przez moderatora] 10-15 godzin pracy dziennie to chyba za dużo i to jeszcze za psie pieniądze i jeszcze w delegacji w obskórnych hotelach. Po prostu [usunięte przez moderatora]!!!!

Niskie wynagrodzenie, ciężka praca w delegacjach, najtańsze hotele, długi czas pracy (nie ma kiedy wypocząć). Nie polecam. Szef może wyrzucić Cię bez powodu. Wiem sam po sobie.

Zostaw opinię o Inet s.c. - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inet s.c.