Remgaz S.Jawna

Pszczyna

Remgaz S.Jawna

Opinie o Remgaz S.Jawna

Gruby

Żenada nie polecam ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć doceniać Ludzi i ich pracę

Szefostwo na niczym się nie zna, bajkopisarze !!!!!!

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o zatrudnieniu w Remgaz S.Jawna nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw opinię o Remgaz S.Jawna - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remgaz S.Jawna