Zetka auto s.r.o.

Mladá boleslav

Opinie o Zetka auto s.r.o.

jo

banda złodziei zasranych pracowałem tam 1 miesiąc w 2004 roku za który mi nie zapłacili!!a ci pieprzeni mistrzowie to neonazisci i tyle w temacie mam zamiar ich do sądu podać bo se właśnie o nich przypomniałem. jednym słowem Żydzi w Auschwitz byli lepiej traktowani niż polacy w skodzie.

paweł
użytkownik zarejestrowany

na jakim stanowisku chciałbyś pracować @anonim, bo na stronie www Zetka auto jest kilka bardzo rożnych ofert pracy

F4REEL
użytkownik zarejestrowany

Zgadzam się z Tobą kolego.Również pracowałem pod wodzami Zetki i nie jestem zadowolony z traktowania polskich pracowników w Skodzie,na szczęście zakonczyłem prace po 8 miesiącach kiedy to przed Świetami Bożego Narodzenia mieli strasznie zaniżony licznik i trzeba było robic te 16...bez wzgledu na to czy jesteś zmęczony czy nie,albo wracaj do Polski.Takie jest traktowanie pracowników z Polski...zastanówcie się

Krzychu

Moje zdanie jest takie praca jest dobra pieniądze też ale podejście majstra ewentualnie koordynatora do ludzi już nie.Straszenie ludzi:,,jak mi nie zrobisz szesnastki to cie wyrzucę z pracy.Zgadzasz sie lub nie.Albo cie wyrzuci albo skroi z wypłaty.Dostajesz fiszkę i wiesz że coś jest nie tak.Idziesz po zaliczkę z wielką łaską dostajesz swoje zarobione pieniądze.Pracowałem u nich 4 lata wiem co gadam.Chcesz pracować w Skodzie i dobrze zarobić idz do firm Lach albo Otass.Zetka nie jest dobrym wyborem.

dwuletni pracownik zetki

negocjować stawke???to chyba żart,pan i władca czyli tzw mister decyduje o wszystkim,robisz szesnastki dostaniesz 5 koron więcej.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Zetka auto s.r.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .mierny Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .różni Od jakiej stawki można negocjować pensję?90 koron czeskich/h Najbardziej podobało mi się w Zetka auto s.r.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Zetka auto s.r.o.:

Zostaw opinię o Zetka auto s.r.o. - Mladá boleslav

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zetka auto s.r.o.