Unitechnika

Poznań

Opinie o Unitechnika

Gall Anonim

Ludzie w firmie....bardzo fajni...zdecydowana większość....atmosfera nieźła ale płaca tragedia do tego [usunięte przez moderatora] przełożonych...np.zmuszanie do nocek i przychodzenia w święta do pracy itp. Mało profesjonalne i ludzkie podejście zarządu w stosunku do pracownika

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Unitechnika dobra(np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w Unitechnika: ludzie z którymi pracuje Najbardziej nie podobało mi się w Unitechnika: brak możliwości rozwoju

Zostaw opinię o Unitechnika - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unitechnika