Solar C.H.M

Poznań

Opinie o Solar C.H.M

Mik

@anonim nie musisz się martwić o rozwój zawodowy, bo jest on możliwy u nich :)

:***

Firma Solar, brak kart stałego klienta, /firma polska, a nie potrafi zadbać o rodzimych klientów, a niedaleki przykład monnari, padło, podnosi się, a karty klienta ma od hohoho i jeszcze dłużej, a tu oszczędność i co rok za tą samą bluzkę trzeba płacić więcej o kilka procent /kto ustala TAAAKIE ceny?/, dzięki temu zyskują Zarka, Monnari itd. Firma może i ma niektóre produkty godne uwagi, chociaż w ostatnich latach trzeba by było znaleźć porządnych projektantów, bo wykonanie i rodzaj materiałów dużo pozostawia do życzenia, a i fasony na wzór sprzed kilku lat. Kiedyś każda rzecz zachwycała, teraz może co 10. Z takim postępowaniem duuużo powodzenia i wytrwałości.... a to moja ulubiona firma kiedyś, czas na zmiany

profesjonalna obsługa, uśmiechnięte Panie przedawczynie.. gorąco polecam ten sklep...

Zostaw opinię o Solar C.H.M - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solar C.H.M