Klub Malucha Kaczorki

Poznań

Opinie o Klub Malucha Kaczorki

Joanna

@Moooo czy udało Ci się zatrudnić w Klub Malucha Kaczorki? Jak oceniasz pracę w firmie? Co najbardziej Ci się podoba w pracy? Zachęcam do pozostawiania opinii na temat pracodawcy. Takie opinie będą istotne dla tych co chcą podjąć tutaj pracę.

Moooo

Dużo dobrego słsyszałam o Klub Malucha Kaczorki i zqastanawiam się jak się tam dostać, kocham dzieci i mam wiele fajnych wspomnień z podobnej pracy, więc może bym się tutaj jakoś odnalazła, dajcie mi znać

Kutarnia

Kaczorki tak gwoli ścisłości to integracyjny klub malucha. Co prawda dzieci wymagają specjalnej opieki, nie mniej jednak niektóre sprawiają bynajmniej pozory zachowując się jak normalne dzieciaki. Tak się zastanawiam czy pracując w takim miejscu można liczyć na jakieś wyższe wynagrodzenie, czy finansowo tak samo?

Kasia

Witam serdecznie, z tego co widzę wyrażacie swoją opinię o Klubie Malucha Kaczorki, czy mogę Was drodzy rodzice poprosić o wypełnienie ankiety? Dotyczy ona funkcjonowania klubów małego dziecka. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Zostawiam link do ankiety: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam serdecznie

Paulina

Też próbowałam znaleźć coś na temat ofert pracy z klubu malucha, ale w internecie nic nie ma albo nie umiem znaleźć.

jolka

Czy w ogóle jest szansa na znalezienie pracy w klubie malucha kaczorki, czy raczej jest stały zespół i nikogo nie zatrudniacie.

pracownica

pracowałam tam jakieś kilka miesięcy...tam jest okropnie. Dzieci karane, siedzące pod ściną za nic....brudne pokoje, niepomalowane ściany, i najgorsza "wielka pani dyrektor"[usunięte przez moderatora]

mm

spędziłam tutaj kilka dni i dziękuję bardzo, oczywiście pracowałam za darmo

haha

potwierdzam

Zostaw opinię o Klub Malucha Kaczorki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klub Malucha Kaczorki