natalia28vinx interia.pl

Częstochowa

Opinie o natalia28vinx interia.pl

[usunięte przez moderatora] dzwoniłam do firmy to panie powiedziały ze maja zakaz udzielania informacji na temat firmy wszyscy się tam boja i jego i P [usunięte przez moderatora]

poztym to co oni robią z ludzmi i ich psychika to jest smieszne [usunięte przez moderatora]

takie rzeczy co w sariusie to nie pomslenia nie radzę tam nikomu pracować to coś starsznego [usunięte przez moderatora] jestem prawnikiem i zajme sie tym momo że mieszkąm 500km od tej chorej firmy

Zostaw opinię o natalia28vinx interia.pl - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie natalia28vinx interia.pl